Únorový horoskop pro všechna znamení. Btw všechno nejlepší Vodnáři!

Hvězdy by vám chtěly něco říct...
Text: Robert Policar a Kristýna Schafferová 1. února 2023

Foto: Archiv HMI

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

Čeká vás měsíc, ve kterém se konečně můžete opřít do naplňování svých novoročních předsevzetí – pokud to s nimi myslíte vážně, hvězdy přislíbily, že vám s tím pomůžou, i kdyby na tom samy měly vyhasnout… Jestli váš diář zeje prázdnotou, naplánujte si schůzky s přáteli a společně se pusťte do projektů, které se sice zdají bláznivé, k úspěchu ale chybí málo. Protože co není, může být. Navíc právě teď uzrál čas, aby se o vaší práci dozvědělo víc lidí. Využijte k tomu moderní technologie a vyčkejte, až se vám nové nabídky pohrnou. Budete si mezi nimi moct vybírat, jen pozor, abyste nepřebrali.

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

Vesmír vysílá jasnou zprávu: Vezměte události do svých rukou a ujměte se vedení. Jednak vám to jde lépe než ostatním, jednak bude tento měsíc stát štěstěna na vaší straně a posune vás daleko. A toho je škoda nevyužít, co myslíte?

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Však my víme… Nejlépe si to člověk všechno udělá sám – že, Býci? V únoru svou tvrdohlavost ale odložte stranou a nechte si trošku pomoct. Uvolní se vám ruce a vy budete mít čas naučit se něco nového, co vám do budoucna ulehčí práci.

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

První část měsíce budete v jednom kole. Večírek vystřídá akce, tu zase party… Skvělá příležitost propojit se s lidmi, kteří jsou vám podobní. O čem s nimi mluvit? Kupte si dobrou psychologickou knížku nebo nalistujte stranu 21 v únorovém Cosmopolitanu – najdete tam pár našich tipů. (*mrk*)

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Věčně zasnění Raci, až se vrátíte z výletu do minulosti (do svého dětství), zaměřte se na budoucnost. Investujte do bydlení, nebo alespoň přemístěte doma nábytek, ať se vám svobodněji dýchá. Pokud máte rozepře s někým v rodině, je čas je vyřešit.

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Tento měsíc se pro vás ponese v duchu svobody a divokosti. Zpřetrhejte pouta, která vás svazují. Možná jde o problémy v práci, ve které vám něco chybí (nebo někdo přebývá?), či o vztah, v němž cítíte pnutí. Ale pamatujte, utíkat z boje nemáte v povaze.

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Pro všechny kariérou posedlé Panny máme dobrou zprávu. V práci se jen čeká, až uděláte první krok, a ledy se prolomí. Přemýšlíte-li nad povýšením, teď se tedy nabízí si o něj říct. Anebo byste se rádi přesunuli na jinou pozici? Do toho, šéf (a hvězdy) vás uslyší.

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Ve vesmíru se šušká, že vám bude přáno v přátelské rovině. Poznáte nové lidi, se kterými si budete rozumět na všech myslitelných úrovních. A pokud jste nezadaní, je možné, že se mezi nimi objeví někdo, s kým si budete blízcí ještě o trochu víc.

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Jestli je pro někoho únor měsícem lásky a vášně, tak právě pro vás. V posteli buďte odvážní – experimentujte a zkoušejte nové věci. Svou empatii přeneste i za hranice ložnice a snažte se vyhýbat komunikaci s lidmi, kterým chybí hloubka a cit.

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~

Vaše mysl je plná velkých plánů a ambicí – nemáme pravdu? Teď tedy nastává vhodná chvíle je konečně realizovat. Soustřeďte se na cíl a postupujte, jak je pro vás typické: efektivně a s radostí (no ano, i s uštěpačnými poznámkami)…

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

Vaše slabá stránka? Občas máte tendenci se izolovat, což ale zrovna tenhle měsíc nebude tak úplně žádoucí. O pomoc si nejen řekněte, snažte se ji i častěji nabízet… Překračovat vlastní hranice můžete také tím, že si najdete extravagantního koníčka.

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~

Je velmi pravděpodobné, že ve vašem okolí vzniknou rozepře, v nichž budete hrát roli prostředníka. Což vám půjde výborně – máte dar proměnit rozbouřené moře v klidný bublající potůček… Nebojte se sdílet své pocity, inspirujete tak ostatní.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné