BEAUTY ISSUE: Vychází květnové číslo Cosmopolitanu s pleťovou maskou jako dárkem

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do květnového čísla Cosmopolitanu s Nicolou Peltz-Beckham na obálce. A pozor, k číslu navíc získáte pleťovou masku jako dárek!
Text: Kristýna Schafferová 19. dubna 2023

FOTO: SHANE MCCAULEY; STYLING: CASSIE ANDERSON; MAKE-UP: KATE LEE (CHANEL BEAUTY); VLASY: ADIR ABERGEL (S PRODUKTY VIRTUE LABS); MANIKÚRA: TOM BACHIK (S PRODUKTY CND); REKVIZITY: CATE GEIGER KALUS; ÚPRAVY OBLEČENÍ: IRINA TYAN

Co vědět a neminout

Hned zkraje si budete moct užít svou pravidelnou dávku novinek, včetně rubriky Spill it, ve které můžete vyjádřit svůj nepopulární názor. Redaktor Martin Váša má pro vás v rukávu schovanou vždy přímou a vtipnou odpověď! Ještě jste nám své ožehavé otázky neposlali? Čas to napravit na redakce.cosmopolitan@mafra.cz. Pokud hledáte trochu inspirace, mrkněte na tenhle článek: 

Cosmo Beauty Awards 2023

Golden alert! Osmý ročník CBA je tu. Hledá se nejlepší kosmetika na trhu. O tom, které beauty produkty letos získají medailové příčky, se nerozhoduje jen tak někde v zákulisí inkognito, ale vybírá je speciální odborná porota. A tou budete VY! Pokud vaše favority odměníte svým hlasem, Cosmo odmění vás: Můžete vyhrát krásné kosmetické dárky & další výhry. Sledujte náš web i Instagram pro více informací, které následují již brzy!

Hlavou v oblacích, ale s pevným názorem

V módě se nejprve svezte na vlně snových kousků, které připomínají samotné nebe, a pak si přečtěte článek o tom, jak se mění ideál krásy i zda máme před sebou ještě dlouhou cestu, co se vymýcení body shamingu týče. Jako bonus přihodíme tipy na nejhezčí balerínky a "Mary Jane" na trhu a podělíme se s vámi o důvod, proč podle nás není v módě jaro synonymem květin. 

Úsměv za všechny prachy!

Že ještě nemáte diamantů plné zuby? Poradíme vám, jak aktuální trend - kamínky (nejen) v řezácích - nosit, kam si pro ně zajít, a na co všechno se připravit (abyste za špatné rozhodnutí nezaplatili majlant). Posvítíme si ale také na nemodernější beauty tools, které dokážou s pletí i kůží divy a prozradíme, proč milovat své póry. 

Nicola a její svět

Při příležitosti prvního výročí svatby, o které slyšel snad každý, nám Nicola Peltz-Beckham poodhalila svůj život. Popovídali jsme si nejen o její kariéře herečky, novém filmu, který režíruje i nenávistných komentářích na Instagramu, ale také o její nejlepší kamarádce Seleně Gomez, domnělých sporech s Victorií Beckham a samozřejmě o Brooklynovi. O tom obzvlášť!

Teď tě nesnáším, ale budu tě milovat

Co dělat, když vám vaše práce nedává smysl a nepřináší radost? O praktické tipy a rady se s vámi podělí redaktorka Anna Basiková. Abychom ale našli rovnováhu, podívali jsme se také za někým, kdo svou práci opravdu miluje - Lenka Oplatka, zakladatelka papírnictví Kartotéky, vypíchla covidové začátky i to, jak si její "dítě" stojí nyní (spoiler alert: skvěle!)

A až toho v zaměstnání budete mít opravdu plné zuby, máme pro vás připravený plán B: Víme, kolik si opravdu můžete vydělat fotkami svých nohou (hrubým odhadem - majlant!)

Máj, lásky čas

V rubrice self zabrousíme do vod ambivalentní lásky, a zjistíme proč je hranice mezi milovat a nenávidět tak setsakramentsky tenká. Zamyslíme se také, proč jsou LGBTQ+ sekce v knihkupectvích vždycky takový eintopf a zeptáme se hvězd, jak si zpestřit #sexlife podle horoskopu (pro nedočkavce - strana 129).

PLEŤOVÁ MASKA JAKO DÁREK

Ke každému květnovému Cosmopolitanu získáte pleťovou plátýnkovou masku v hodnotě 205 Kč. Na výběr máte z pěti druhů masek z kolekce Korika Korean Heritage (k dostání exkluzivně na notino.cz). 

Kdo maže, ten jede!

V redakci jsme se vrhli do testování a hodnocení dostupných lubrikantů a sestavili jsme pro vás žebříček hned několika NEJ... (nemáte zač!). A také víme, kdy se v lásce vyplatí vytloukat klín klínem (názor odborníků i non stop zadaných Češek).

Inspirativní osobnosti

Kameramanka Veronika Donutková přiblíží svou kariéru, zatímco Cosmoman, vycházející hvězda české hudební scény Sofian Medjmedj se podělí o své vzory, i jak se cítí, když má vyjít na jeviště. I v květnovém čísle jsme provedli beauty vloupačku, tentokrát do koupelny podnikatelky Natalie Selvekové a popovídali jsme si o lásce a blízkosti s matadorem českého PR Davidem Ševčíkem a jeho partnerem, zakladatelem a CEO parfumérského domu Pigmentarium Tomášem Ricem

Předplaťte si své Cosmo a získejte super dárek!

Vyberte si svůj kosmetický dárek v minimální hodnotě 800 Kč. Jednotlivé varianty najdete po rozkliknutí TOHOTO odkazu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné