Milostný trojúhelník na kurtu i mimo něj. Zendaya září v novém dramatu Challengers

Připravte se na vzrušující tenisový zážitek, protože Zendaya se ve filmu postaví přímo do centra dění (nebo spíš přímo mezi dva muže).
Text: Jan Houška 22. června 2023

Foto: Metro Goldwyn Mayer Pictures

"Proč myslíš, že chci, aby mě někdo milova," říká Zendaya v traileru na film "Challengers", ve kterém ztvárňuje postavu fiktivní tenisové hvězdy Tashi Duncan. Režie filmu se ujal talentovaný Luca Guadagnino, známý především kvůli filmu "Call Me By Your Name", a slibuje strhující příběh plný lásky, rivality a intenzivního sportovního ducha.

Ve filmu, který se odehrává ve spotlightu profesionálního tenisu, se diváci seznámí s už zmíněnou Tashi Duncanovou, jenž se ocitne ve složitém milostném trojúhelníku. Ve filmu, který natočil režisér Luca Guadagnino, se podle kritiků mistrně mísí romantika a soutěživost, protože vztahy Tashi s Artem (Mike Faist) a Patrickem (Josh O'Connor) se proplétají právě na kurtu i mimo něj.

Zendaya v roli Tashi Duncan, jak už je z traileru patrné, opět předvedla své výjimečné herecké nadání. Herečka, která se proslavila díky svým rolím v seriálu Euphorie a filmech o Spider-Manovi, se v Challengers noří do světa profesionálního sportu a ztělesňuje houževnatost a odhodlání pravého sportovce.

"Challengers" slibují nejen strhující herecké výkony, ale také vizuálně ohromující zážitek. Díky pečlivé kameře a intenzivní energii tenisových zápasů film diváky vtáhne do světa soutěžního sportu. Guadagninův smysl pro detail a schopnost zachytit syrové emoce tak slibují totální pastvu pro oči.

Film má v českých kinech premiéru 14. září, zatím se můžete podívat na trailer:

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné