Nezastavitelná Zendaya: Nová tvář Louis Vuitton i show na Coachelle

Zendaya je nejnovější tváří reklamních kampaní značky Louis Vuitton.
Text: Jan Houška 23. dubna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

O tom, že se Zendaya stane nejnovější ambasadorkou značky Louis Vuitton, spekukovali fanoušci už o minulého měsíce poté, co se herečka nečekaně objevila na pařížském fashion weeku. Zendaya byla totiž viděna po boku ambasadorek LV Emmy Stone a Any de Armas.

Herečka se stala tváří kampaně na kabelku Capucines. Kabelka, která byla na trh uvedena v roce 2013, je pojmenována po Rue Neuve-des-Capucines, pařížské ulici, kde Louis Vuitton v roce 1854 otevřel svůj první obchod.

"Dnes je tato kabelka jedním z nejsymboličtějších designů značky, praktickým elegantním dílem vyrobeným z celokožené kůže Taurillon a nabízejícím několik způsobů nošení. Nabízí také klopu, kterou lze stylově zavřít a zobrazit tak květ s monogramem nebo ji zasunout dovnitř a odhalit tak iniciály LV v koženém plášti," napsala značka ke kabelce.

V rámci oznámení spolupráce mezi Zendayou a Louis Vuitton vznikly také fotografie ke kampani. Fotoragie Zendayi v černobílých šatech, na nichž pózuje s kabelkou v různých barevných provedeních, pořídila na francouzské Riviéře dvojice fotografů Mert Alas a Marcus Piggott.

Zendaya se k tomu všemu ještě v sobotu večer k radosti všech fanoušků překvapivě připojila na pódiu k Labrinthovi během jeho setu na Coachelle. Zey, která ještě minulý rok tvrdila, že s hudbou skončila a chce se věnovat pouze herecký, předvedla pořádnou show. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné