Víme, jak skončí legendární seriál Simpsonovi!

Za těch 33 let, co s námi Simpsonovi sdílí jeden obývák, jsme si na sebe hezky zvykli. Napadlo vás ale někdy, jak tato ikona mezi seriály vlastně skončí? Že ne? Máme pro vás malou indicii.
Kristýna Schafferová 17. října 2022

Balenciaga

Animovaný seriál sledující neobyčejně obyčejný život žluté rodiny se v televizi poprvé objevil v roce 1989, a jde tak o jeden z nejdéle vysílaných zábavných pořadů vůbec. Aktuálně je naplánováno celkem 35 sezón a nezdá se, že by se jeho tvůrci chystali polevit. Přesto má komediální scénárista Al Jean v hlavě závěrečnou epizodu, tedy za předpokladu, že k ní vůbec někdy dojde.

„Přemýšlel jsem, že by se ve finální epizodě rodina vrátila na vánoční besídku z prvního dílu, takže by seriál vytvořil nepřetržitou smyčku – kdybych musel, přesně tak bych ho ukončil,“ svěřil se Al Jean s tím, že nic takového ale zatím není na pořadu dne.

Střet dvou světů

Vzhledem k tomu, jak od roku 1989 pokročily technologie, které zcela změnily svět animace, by bylo zajímavé sledovat střet „nových“ a „starých“ Simpsonových. Osobně ale doufáme, že nás jejich konec hned tak nečeká. Tento animák je totiž nejen zábavný, ale také tak trochu jako věštecká koule a když ho sledujete pozorně, můžete mezi řádky vyčíst i budoucnost.

Simpsonovi předpověděli hned několik událostí. Kromě zvolení Donalda Trumpa prezidentem a vystoupení Lady Gaga během Halftime show na Super Bowlu se jim povedlo předznamenat i závěr seriálu Hry o trůny nebo pandemii koronaviru. V letech 1995 – 1996 dokonce Líza používala aplikaci FaceTime, která spatřila světlo světa až v roce 2010. 

„Je trochu smutné, že něco, co jste do seriálu dali jako vtip, protože to bylo až moc šílené, se nakonec stalo skutečností,“ postesknul si Al Jean časopisu Esquire chvíli poté, co se Donald Trump nastěhoval do Bílého domu.

K tomu lze dodat jediné – pokud to opravdu funguje, doufáme, že v některém z chystaných dílů vyhraje celý svět v loterii!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné