Goddess Zey. Zendaya v Římě oslnila v elegantních outfitech

Zendaya se během návštěvy obchodu Bulgari v Římě předvedla v úžasných šedých minišatech a ukázala svůj jedinečný cit pro styl a eleganci...
Text: Jan Houška 12. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Když se řekne slovo "Bohyně" vybaví si každý z nás asi někoho jiného, já si ale vybavím Zendayu (yes, this is a simp moment). Herečka se v pátek v Římě zúčastnila slavnostního otevření nového luxusního hotelu Bulgari a při této příležitosti vyrazila také nakupovat do obchodu této značky. V prodejně pak všechny oslnila v šedých minišatech, které zdůrazňovaly její postavu. Šaty navíc Zey doplnila stylovými koženými mokasínami.

Zendaya svůj look doplnila taškou Louis Vuitton a slunečními brýlemi. Vlasy měla pečlivě stažené dozadu s několika volnými pramínky rámujícími obličej. Nebyl to ale jediný outfit, ve kterém Zey o víkendu zazářila. Herečka se samozřejmě zúčastnila i slavnostního otevření hotelu, kde pózovala po boku Priyanky Chopry a pod oversized blejzrem a sladěnými černými kalhotami si oblékla průsvitné síťované body Valentino. Outift pak doplnila lustrovými náušnicemi značky Bulgari.

V poslední době je v centru pozornosti také Zendayin osobní život, a to hlavně vztah s Tomem Hollandem, se kterým v uplynulém roce procestovala snad celou Evropu. (Tom nedávno oslavil narozeniny a Zey na Instagramu sdílela několik fotek z jejich společných chvil, na jednom z nich plave ve vodě, na dalším Holland zase leze po skalách).

Přestože spolu dvojice chodí už delší dobu, tak raději svůj vztah drží mimo pozornost veřejnosti a bulváru. Tom se jednou vyjádřil ohledně jejich touhy po soukromí, když prohlásil: "Jednou z nevýhod naší slávy je, že soukromí už nemáme pod kontrolou.... Tak trochu jsme se cítili okradeni o své soukromí."

Jan Houška

@yanhoechka

Editor Cosmopolitan.cz miluje skandinávskou kinematografii, americkou literaturu, italskou gastronomii a cestování vlakem po českých luzích a hájích.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné