10 tipů na summer vibe songy do vašich Stories

Léto je v plném proudu. Drinky mají nové sezónní edice, vy nakoupené plavky, brýle, šaty, booklou letenku a jediné, co vám chybí, jsou nápady na písničky do vašich Stories. Zaručujeme vám, že tyhle váš Instagram pořádně rozpálí!
Tereza Čaladi 11. října 2022

Getty Images

#1: Alina Baraz, Galimatias: Fantasy

Není celé léto tak trochu jedna velká fantazie, po které se člověk musí vrátit do reality? Podle nás ano! Proto ať jsou vaše plány jakékoliv, přihoďte k nim tuhle mood skladbu.

#2: Glass Animals: Heat Waves

Klidná romantická skladba „from the middle of the June“. I o tom léto je. Občas je fajn trochu zpomalit a ztratit se ve svých myšlenkách. Nebo nasdílet nostalgickou vzpomínku.

#3: Zara Larson: Lush Life

Jasný carpe diem song, který ve vašich Stories nesmí chybět. Protože to, že žijeme tady a teď, si uvědomujeme lépe na jachtě s margaritou v ruce, než během dlouhých hodin v klimatizované kanceláři.

#4: Chanel Terrero: SloMo

Španělská hitovka, která zazněla na letošní Eurovizi a doteď na ni všichni tancují. Rozhýbejte s ní i svůj IG.

#5: Latto, Mariah Carey, ft. DJ Khaled: Big Energy

Původní verze tohoto songu není zrovna letní, ani nic moc nového. Remix s Mariah Carey a DJ Khaled už ale rozhodně ano! Léto je přeci mimo jiné i o flirtu, ne?

#6: Calvin Harris: My Way

To nejlepší z této písničky najdete rozhodně v jejím refrénu. Zpívá se v něm o cestě. Takže ať vyrážíte kamkoliv, můžete použít tenhle hudební podklad.

#7: Vance Joy: Riptide

Nesmrtelný chill. Navíc se v něm zpívá o tom, že je ok být v létě trochu divoká, zamilovat se a udělat nějakou šílenost. No a není?

#8: Artin Solveig, GTA: intoxicated

Skladba, která se díky své rytmice a dynamičnosti stává zase in. Lze na ni totiž dobře nakombinovat sekvenci fotek.

#9: Mr. Proptz: Waves

Teď trochu zpomalíme. Protože jste u vody, koukáte na vlny, surfujete, nebo se necháváte unášet na obří nafukovače s drinkem v ruce. A přesně k tomu se Waves hodí.

#10: One Republic: Sunshine

Tenhle hit je totální happy summer vibe! Ať už jste na cestě kolem světa, nebo chillujete na chalupě na Moravě. Hodí se na každou situaci, kdy se cítíte fajn a kde svítí sluníčko!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné