Black Mirror is back! Letos se můžeme těšit na 6. řadu

Taky si nemůžete vzpomenout, kdy jste naposledy na obrazovce viděli Joshe Hartnetta?
Text: Kristýna Schafferová 27. dubna 2023

Foto: Netflix

Ale pozor, nečeká nás jenom Josh Hartnett a jeho návrat na scénu. Šestá řada, kterou si pod palec vzal opět Netflix, nabídne bohaté herecké obsazení, včetně Salmy Hayek, Aarona Paula (Perníkový táta), Annie Murphy (Městečko Schitt's Creek), Roryho Culkina (Znamení), Kate Mary (Náhodné setkání), a dalších... Po tříleté přestávce tak satirický hororový antologický seriál Charlieho Brookera chytá šestý dech a pustit si ho můžete už v červnu!

O čem přesně šestá série antologického seriálu bude, je těžké odhadnout - Brooker i Netflix tajnůstkaří, zmínili se ale, že bude v jejím případě kladen větší důraz na filmový rámec, tedy že každá epizoda byla tvůrci vnímána jako samostatný film a podle toho byla i natočena. Těšit se prý můžeme i na řadu "easter eggs", které odkazují na díly z předešlých sérií Černého zrcadla.

Brooker se navíc v rozhovoru pro Netflix svěřil, že by měla nová série hlavně překvapovat: "Částečně jako výzvu a částečně proto, abych udržel věci svěží jak pro mě, tak pro diváky, jsem tuto sérii začal tím, že jsem záměrně vyvrátil některé své vlastní základní předpoklady týkající se toho, co očekávat. Výsledkem jsou nové prvky, včetně těch, o kterých jsem se kdysi zapřísáhl, že je v seriálu nikdy neudělám. Pořád je to skrz na skrz Black Mirror - jen s několika šílenými výkyvy a větší rozmanitostí než kdykoliv předtím".

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné