Jak vypadá takový den ostře sledované influencerky Karoliny Chomistek?

Karolina ví, že #balance je klíč ke spokojenému životu. Proto vyvažuje dny, ve kterých se nezastaví, těmi pomalejšími.
komerční článek 1. prosince 2022

Samsung

DAY ON

Jsou dny, kdy se vstává brzy a jede se naplno až do večera. Jak vypadá takový den ostře sledované influencerky Karoliny Chomistek? S východem slunce ji vzbudí oblíbená písnička z nového telefonu Samsungu Galaxy Z Flip4. Na chytrých hodinkách Samsung Galaxy Watch5 nastaví tréninkovou appku, dá si rychlou snídani, vezme sportovní outfit, do sluchátek vyladí hudbu, která šlape, a pak už jí cvičení jde samo (no, skoro). Tomu říkáme dokonalý start do akčního dne.

Maily odbaveny, schůzky domluveny, teď už stačí jen obvolat pár lidí a potvrdit dnešní tři meetingy a focení. S malou mobilní kanceláří v podobě geniálního telefonu v kapse a šik chytrými hodinkami na zápěstí má Karolina vše pod kontrolou.

Po tréninku kafe a jde se na vyřizování pracovních věcí. Se skládacím telefonem Samsung Galaxy Z Flip4 jí to odsýpá. Kompaktní sympaťák v plné velikosti s top výkonem i ve složeném stavu je vždy připraven. Na jeho 6,7palcovém displeji se díky ultra tenkému sklu vždy rozvine krásný obraz.

DAY OFF

Karolina ví, že #balance je klíč ke spokojenému životu. Proto vyvažuje dny, ve kterých se nezastaví, těmi pomalejšími. Budík? Ne, díky! Relax? Yes, please. Vyspí se hezky do růžova a užívá si pomalé ráno. Zůstane ve vyhřáté posteli, pěkně v pyžamu, brouzdá po sítích, pak dlouho snídá, a když má zajímavý nápad, hned si novou inspiraci poznamená do telefonu. V odpočinkových dnech také ráda doma tančí se sluchátky v uších. Nebo fotí a točí, ať už doma, nebo venku. Zajímavý content se totiž vždy hodí.

Milujete hudbu jako Karolina, ale žádná bezdrátová sluchátka vám nesedí? Samsung Galaxy Buds2 Pro budou! Protože mají ergonomický tvar dotažený k dokonalosti, navíc ještě 24bitový hi-fi zvuk zcela bez šumů.

Káju na novém Samsungu Galaxy Z Flip4 baví mimo jiné i to, že může selfie cvaknout zadním fotoaparátem, aniž musí telefon otvírat. A přední displej jí hned nabídne náhled v reálném čase. Díky FlexCam ani nemusí používat ruce, a přesto nafotí nebo natočí super feedy z fascinujících perspektiv a s realistickými detaily, a to i v sociálních aplikacích. O zábavu ve slow dnech má díky tomu postaráno.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné