Internet šílí, Timothée Chalamet má údajně randit s Kylie Jenner

Na nic se nás neptejte, my to taky nechápeme?
Text: Jan Houška 7. dubna 2023

Foto: Getty Images

Ano, Timothée Chalamet a Kylie Jenner jsou možná novým párečkem ve městě, teda alespoň se o tom šušká na internetu. Zvěsti o jejich vztahu se totiž objevily na populárním instagramovém účtu, který se zabývá drby ze světa celebrit. 

"Několik zdrojů mi řeklo, že Timmy C má novou holku... Kylie Jenner," napsal účet ve stories. Další účet se pak přidal se slovy: "Slyšel jsem, že oba budou na Coachelle" a ještě další reagoval slovy: "Můžu to stoprocentně potvrdit".

DeuxMoi každopádně upozorňuje, že informace může být opravdu pouze drb. To každopádně nezabránilo internetu, aby z nového možného páru nešílel. Na Twitteru se během pár hodin vyrojily tisíce tweetů, které drb řeší.

Nejednalo by se o první Kardashianku, která si v posledních měsících našla nový vztah. Na začátku března se totiž začaly šířit informace, že Kendall Jenner zase randí se zpěvákem Bad Bunnym. Oba dva byli totiž údajně spatřeni jak se líbají v klubu, pár dní na to zase na dvojitém rande s Hailey a Justinem Bieberem. Před pár dny spolu zase navštívili jezdecké stáje. Každopádně Kendall ani Kylie zatím nic oficiálně nepotvrdily...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné