Král Karel III. je hrdým majitelem nuda pláže

"Rozumní lidé jako král Karel si uvědomují, že na prosté nahotě na veřejnosti není nic špatného."
Mehrera Bonner a Jan Houška 6. července 2023

Král Karel III. se stal hrdým majitelem nudistické pláže. Opravdu si nejsme jistí, co je lepší, jestli tohle, nebo vlastnictví rozsáhlé sbírky diamantů a neocenitelného umění. Každopádně Karel III. si žije svůj život!

Dotyčná nudistická pláž se nachází ve Fraisthorpe ve východním Yorkshiru, kde bylo koupání nahých povoleno až do mimořádně nevlídného zákazu v roce 1994. Nyní se však zřejmě pronájem pláže vrátil do rukou společnosti Crown Estate (vlastněné králem Karlem, ofc) a deník The Sun uvádí, že podle "pokynů jménem krále" není nahota "výslovně povolena", ale také "není zakázána".

Nebo, jak poeticky napsal deník: "Král zrušil zákaz nudistům vystavovat své jablka a žezla na jedné z jeho pláží." I když, pojďme si přiznat, že král nosí na pláž poněkud jiné oblečení...

Getty Image

Deník The Sun také hovořil s několika návštěvníky pláže (pardon, "nahými tuláky"), z nichž jeden se domníval, že "rozumní lidé jako král Karel si uvědomují, že na prosté nahotě na veřejnosti není nic špatného. Zákaz neměl být vůbec vydán, protože pejskaři a naturisté nejsou jedno a totéž".

Wow, pojďme si tuhle větu zopakovat ještě jednou: "Rozumní lidé jako král Karel si uvědomují, že na prosté nahotě na veřejnosti není nic špatného."

Jiný příznivec nahého opalování dodal, že "skuteční naturisté jsou rozumní lidé, kteří k situacím přistupují pragmaticky. Vždy si uvědomujeme, že bychom mohli naštvat ostatní."

Opravdu se nám líbí éra nahé pláže krále Karla! Více takových a méně vyhazování nevinných starých dam z jejich domovů, prosím! (Ano, král Karel III. nechal vystěhovat z Windsoru BFF královny Alžběty poté, co královna zemřela. O tom ale jindy.)


Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné