Rosalía a Rauw Alejandro odvolali zásnuby, pár se po třech letech rozešel

Připravte si kapesníčky. Rosalía a Rauw Alejandro se údajně každý vydali svou vlastní cestou... Svatba se nekoná.
Text: Jan Houška 26. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Vypadá to, že posledním párem, který zasáhla emocionální retrográdní Venuše, je Rosalía a Rauw Alejandro. Hudebníci se údajně po třech letech rozešli a odvolali i své zásnuby. Zdroje časopisu People potvrdily, že se hudebníci "dohodli" na rozchodu "navzdory lásce a respektu", které k sobě chovají.

Rosalía a Rauw se poprvé zapletli v srpnu 2021 a následující měsíc pak oficiálně zveřejnili svůj vztah na sociálních sítích. V březnu 2022 španělská zpěvačka pak prozradila, že se nechala na nohu vytetovat Rauwovi iniciály.


V březnu pak dvojice prozradila, že se zasnoubila, a to ve videoklipu k písni "Beso", která se objevila na jejich společném EP RR.  Tentýž měsíc se o svém svazku rozpovídali v rozhovoru pro Billboard, v němž prozradili, co je ten druhý naučil a jak to uplatňují ve své práci. "Rosi má pevnější hudební základ než já v tom smyslu, že já jsem v hudbě extrovertnější, ale ona je mnohem disciplinovanější. Ona je šílená workoholička," řekl tenkrát Alejandro.


"Samozřejmě, že moje kariéra je v mém životě velmi důležitá, ale zároveň jsi v mém životě můj společník a všechno ostatní je až na druhém místě," reagovala na Rauwova slova Rosalía. Zpěváci spolu byli téměř tři roky. Zatím se ani jeden k ukončení jejich vztahu nevyjádřil. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné