Profimedia

Cože?! Courteney Cox si prý nepamatuje na natáčení Přátel!

Pokud milujete seriál Přátelé, pravděpodobně si z něho vybavíte víc, než Courteney Cox! A není sama, kdo má tak trochu výpadky paměti. Stejně je na tom i její seriálová láska Chandler v podání Matthewa Perryho, ačkoliv jeho důvod amnézie není už tak nevinný….
Kristýna Schafferová 10. října 2022

Profimedia

Věčně puntičkářská Monika ví naprosto přesně, kde se v jejím bytě co nachází. Courteney Cox je na tom ale jinak. V rozhovoru pro Today známá herečka prozradila, že si na práci kolem sitcomu Přátelé téměř nepamatuje, protože natáčení probíhalo po celou dekádu (1994 – 2004). O tom, že má špatnou paměť, se sama přesvědčila ve speciálním díle Přátelé: Zase spolu, který uvedla stanice HBO Go minulý rok. „Měla jsem se před natáčením Friends reunion pro jistotu podívat na všech deset sérií, protože se mi několikrát stalo, že jsem nevěděla, o čem je řeč. V duchu jsem si říkala: Ty jo, nepamatuju si, že bych tam byla. Ani že bych natáčela tolik dílů,“ svěřila se herečka a dodala: „Někdy, když vidím Přátele v televizi, napadne mě: Panebože, na tohle si vůbec nevzpomínám! Což je docela vtipné“. Na jeden okamžik se svými hereckými kolegy prý ale nikdy nezapomene.

Někdo strká hlavu do písku, Courteney Cox pro jistotu do krocana.


Bylo to ještě předtím, než se ze sitcomu stal celosvětový fenomén. Během společného výletu do Las Vegas dal Režisér James Burrows všem šesti hercům 500 dolarů se slovy: „Tuhle chvíli si zapamatujte, protože to je naposledy, co se spolu můžete projít casinem“, vyprávěla Courteney. „A my na to: Vážně? Byla to ale pravda, už jsme si to nikdy nezopakovali. Jasně, nejsme Beatles, ale lidé nás znají. Kdyby nás šlo všech šest pohromadě po ulici, poutalo by to až příliš pozornosti,“ dodala.

Zatímco Cox všechny zážitky neudržela v paměti, protože natáčení probíhalo příliš dlouho, Matthewa Perryho obestoupila mlha kvůli závislosti na alkoholu a lécích. Jak sám přiznal, nepamatuje si 3 roky svého života, které odpovídají 3. až 6. sérii.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné