Zachovejme klid, Fred Again a Selena Gomez spolu nerandí

Fred Again a Selena Gomez si společně vyšli minulý týden na večeři v Hollywoodu. Randíčko to ale nebylo, čeká nás teda společná hudba?
Text: Jan Houška 16. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Ano, taky se nám na chvíli zastavil dech. Minulý týden si Selena Gomez a Fred Again vyšli sami na večeři, což některé fanoušky přimělo k otázce, zda nešlo o rande. Vypadá to, ale že ne. Svědek, který je viděl, jak se společně dělí o jídlo, však podle ET tvrdí, že šlo spíš o platonickou schůzku.

Sel a Fred společně ve čtvrtek vyrazili do restaurace Barney's Beanery v západním Hollywoodu. Selena následně na Instagramu sdílela selfie, kde v pozadí vykukuje i právě Fred. Ačkoliv si spolu užívali hezkého večera, podle už zmíněného svědka to vypadalo spíše jako schůzka "pracovní".

V jednu chvíli je dokonce oslovil fanoušek sedící vedle nich požádal o fotku. Později k nim přistoupila i další fanynka a řekla Seleně, že je její idol. Vypadá to tak, že jejich setkání bylo opravdu jenom na přátelské úrovni.

Fred, který spolupracoval s Edem Sheeranem, Swedish House Mafia a Skrillexem a momentálně zažívá obří boom se svou vlastní tvorbou, zahájí v září turné po Velké Británii a v říjnu pak vyrazí na severoamerické turné se zastávkami v New Yorku, Miami a Los Angeles. Je tak možné, že se Selenou plánují společnou tvorbu. Selena totiž před nedávnem oznámila, že pracuje na nových písničkách.

Zpěvačka totiž na Instagramu sdílela několik fotek, které byly pořízeny právě v nahrávacím studio společně s jejím týmem. Ať už je mezi Fredem a Selenou vztah jakýkoliv, je jasné, že se dočkáme nové hudby. (Minimálně od Seleny).

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné