Billie Eilish a Jesse Rutherford se rozešli, nebyli spolu ani rok

Láska netrvala ani rok...
Text: Jan Houška 18. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Billie Eilish a Jesse Rutherford se rozešli. "Můžeme potvrdit, že Billie a Jesse se rozešli v dobrém a zůstávají dobrými přáteli," řekl ve středu Page Six manažer zpěvačky.

Billie a Jesse byli naposledy viděni v dubnu na festivalu Coachella, kde se po celou dobu snažili vyhýbat veřejnosti. Spekulace o jejich rozchodu se začaly éterem šířit poté, co se Billie v květnu zúčastnila Met Gala právě bez frontmana kapely The Neighbourhood.

Billie byla následně viděna, jak se na after party tulí k herečce Ave Capri, která je queer. Zpěvaččin manažer však uvedl, že spekulace o možné nevěře jsou "nepravdivé". O vztahu mezi Billie a Jessem se spekulovalo od října minulého roku, pár poté svůj vztah poprvé přiznal 1. listopadu na Instagramu. Dvojice se společně následně objevila zabalená v dekách od Gucciho na galavečeru LACMA Art + Film Gala koncem téhož měsíce.

Pár byl často terčem kritiky za to, že je mezi nimi desetiletý rozdíl. Ani jeden si z toho ale nic nedělal a celou dobu to vypadalo, že se jedná o velkou lásku. "Podívejte se, dokud je šťastná, jsem taky šťastný," reagoval tenkrát na kritiku Billie bratr Finneas.

Před Rutherfordem chodila zpěvačka s hercem Matthewem Tylerem Vorcem. Jesse zase v letech 2015 až 2021 chodil s modelkou Devon Lee Carlson.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné