Q&A: Ema Muller o tom, kdy se naposledy od srdce zasmála i kam vyrazit v Paříži

8 rychlých otázek na coverstar lednového Cosmopolitanu
Text: Martin Váša 10. ledna 2023

FOTO: MAREK JARKOVSKÝ; STYLING: JAN POKORNÝ; MAKE-UP A VLASY: MARGITA SKŘENKOVÁ (MAYBELLINE); ASISTENT FOTOGRAFA: ŠIMON GUT

Influencerka, PR manažerka, dcera zpěváka Richarda Müllera a bohyně Ema Muller si s námi v lednovém Cosmopolitanu popovídala o tom, jaké to je žít v Paříži, ale i o návratech do Bratislavy, které vždycky představují stres  a těžkých začátcích. V rozhovoru došlo také na jejího partnera přezdívaného Amour a instagramovou komunitu, která pro ni představuje výraznou součást jejího já. A nenechali jsme si ujít ani položení 8 rychlých otázek, na něž vám Ema exkluzivně odpovídá právě tady a teď. 

Nejlepší rada, jakou jsi kdy dostala? 

Víš, že si ani nevzpomenu? Ale na získávání takových rad si momentálně ulítávám. Vždy, když potkám někoho inspirativního, na drzo se ho ptám, jestli se podělí o něco speciálního, co ho život naučil. A to si potom osvojím a adaptuji to do svých dnů, když se mi to hodí. A aby to nebylo jasné zneužívání, vždy jim za jejich radu povím svou. Protože je podle mě super, když se navzájem inspirujeme a sdílíme zkušenosti ze života.

Čím je Paříž nejkrásnější a co tam stojí za to zažít?

Solo date. Určitě. Paříž je skvělý parťák na užívání si sám se sebou a ve vlastní společnosti. Ráno vstaň, dej si kafe na terase, vydej se do galerie (ticket bookni předem, ať zbytečně nečekáš), z galerky zajdi na oběd do Les Philosophes na polední meníčko například, potom se přesuň za knížkami, v Librairie Gagliani a v Shakespeare & Co už jsi byl? Po cestě si na Google Maps najdi nejbližší Café Noir (jsou po celém městě), s latté v ruce zamiř na shopping, pro dezert k Cedricovi Grolet, anebo se jen tak toulej městem. Toulej se a přemýšlej o všem, na co jindy nemáš čas. Večeři si dej ve Frenchie se sklenkou vína (pozor, nedělají rezervace) a k přípitku si nezapomeň říct, jak moc pro sebe znamenáš. 

Jakou knížku jsi naposledy četla a čím tě dostala?

Právě čtu Kde raci zpívají a zatím ji miluju. S @citaniejesexy máme takový boocklub, kde každý měsíc čteme jednu knihu a potom se o ní life bavíme. A já každý měsíc nestíhám a dočítávám s vyplazeným jazykem. Ale mám pár oblíbených z minulých boocklubů - Neviditelný život Addie La Rue, Evely Hugo and seven husbans. A Selma Blair vydala autobiografii Mean Baby, doporučuju! 

Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo a co se k němu hodí za drink?

Špagety bolognese, arrabiata, anebo pomodoro (výběr závisí na mém momentálním rozpoložení). A k tomu? Sklenka červeného. Na to mám rozpoložení vždycky.

Kdy jsi se naposledy od srdce zasmála?

Včera s Amourem během 15 kilometrové procházce nikam.

Jaká je tvá nejmilejší vzpomínka?

To jsou ty plné lásky, kdy mě nic netíží, nesvírá se mi na hrudi a všichni mí milovaní jsou happy.

Co děláš, když na tebe všechno padne a nic se ti nechce?

Rozbrečím se a nesnáším se. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné