Hi, Barbie! Jak to vypadalo na světové premiéře v LA?

Můžeme se na chvilku všichni společně zastavit a přemýšlet nad tím, jak moc stunning se Dua Lipa rozhodla na červeném koberci být?
Text: Jan Houška 11. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Fanouškům Barbie po celém světě se splnil sen, když se dozvěděli o spolupráci Warner Bros. a Mattela na filmu Barbie. Hraný film od Grety Gerwig s neuvěřitelným hereckým obsazením včele s Margot Robbie, která se vtělila do duhových odstínů Barbie a Ryanen Goslingem představujícího zábavnou postavu Kena. To všechno dělá ze snímku jeden z nejočekávanějších počinů tohoto roku. 

Příběh filmu zůstal utajen, víme však, že se v něm otevírá velkolepá země Barbie s růžovým kabrioletem a nakažlivou radostí ze života. Podle prvních upoutávek patří k nejzajímavějším momentům filmu vtipné a okouzlující interakce mezi Barbie a Kenem. Ale není to jen zábava a růžová všude kam se podíváš. Cesta Barbie je prodknuta existenciální krizí, která ji nutí zpochybňovat svůj svět a dodává jinak sladké atmosféře Země Barbie hloubku a komplexnost.

Vedle Margot Robbie a Ryana Goslinga se ve filmu objevuje obří herecký ansámbl, v němž různé verze Barbie a Kena hraje mnoho herců a známých osobností. Vzhledem k tomu, že Issa Rae se ujala pozice prezidentky Barbie a další postavy přidaly svou vlastní špetku "barbievosti", mohou diváci očekávat pestrou škálu zajímavých postav. Film není jen oslavou Barbie jako kulturní ikony, ale také filmovou jízdou, která nově představuje příběh jedné z nejoblíbenějších franšíz na světě.

Dost ale kecání o filmu. V neděli se v americkém Los Angeles konala světová premiéra na kterou dorazily všemožné celebrity. Pojďme se tedy společně podívat, jak to vypadalo na červeném koberci a přemýšlet nad tím, jak to sakra ta Dua Lipa dělá, že je všude tak stunning?

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné