Sydney Sweeney bude mít (pracovně) úspěšný rok

Je to oficiální! Hvězda Euforie vstoupí do světa romantické komedie...
Text: Tereza Zajíčková 27. dubna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Sydney Sweeney je jednou z těch, které prostě musíme sledovat. Pětadvacetiletá herečka se proslavila rolí středoškolačky Cassie v seriálu Euforie (do které jí původně málem ani neobsadili) a Olivie v minisérii Bílý lotos. Za oba výkony získala loni nominaci na Emmy Awards, a přestože nakonec vyhrála její kolegyně Zendaya, v postupu vzhůru jí to ani trochu nezbrzdilo.

Zatímco příští rok se Sydney objeví po boku Dakoty Johnson v marvelovském snímku Madame Web, už letos ji na filmovém plátně spatříme ve snímcích Americana a Reality. A to není ani zdaleka všechno! Mimo to, že si u pár filmů vyzkoušela také roli producentky, s hercem Glenem Powellem právě dokončila natáčení romantické komedie s názvem Anyone But You.

Je pravděpodobné, že ze svého sex-appealu Sydney opět ukáže hodně. Film s ratingem R se natáčel v Austrálii a na internetu už koluje řada fotek, na nichž herečka dovádí ve vlnách a na jachtě. Zatímco v Anyone But You oblékla bílé bikiny od Heavy Manners, v reálném světě se Sydney spojila s oblíbenou značkou Frankie's Bikinis a vytvořila tu nejvíc sexy kolekci plavek.

Přestože s odhalováním na plátně nemá problém (kdo viděl Euforii, ten ví), jako teenagerka vedla se svým tělem tichou válku. „Měla jsem prsa dřív než ostatní holky a cítila jsem se kvůli tomu ostrakizovaná,“ svěřila se v rozhovoru pro britský magazín GQ. Nejhorší prý bylo převlékání v šatně, kterému se chtěla za každou cenu vyhnout. Kvůli své „divné“ představě, že ji lidé hodnotí, tvrdě studovala, sportovala a snažila se dělat všechno pro to, aby ostatním dokázala, že její tělo neurčuje, kým je.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné