New Beginnings: Právě vychází lednové číslo Cosmopolitanu. Co v něm najedete?

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do novoročního čísla Cosmopolitanu s Emou Muller na obálce.
Text: Redakce 16. prosince 2022

Foto: Marek Jarkovský; styling: Jan Pokorný; make-up a vlasy: Margita Skřenková (Maybelline); asistent fotografa: Šimon Gut

Dejte šanci houbičkám

Pojměte vstup do nového roku jako příležitost vyzkoušet něco jiného. Do svého košíku si můžete nasbírat štěstí, lásku, ale také zdraví a klid na duši. Houby jsou fenoménem dnešní doby a šíří se daleko za hranice výletů do hlubokých lesů - najdete je v umění, kráse, ale také v ekologii, kde nejspíš brzy nahradí k přírodě nešetrné obalové materiály. A umí dokonce i zpívat!

SOS! Je to mamánek!

Rodinu si nevybíráme a vztah tchyně s jejím synem už vůbec ne. Co dělat, když vedle vás usíná druhý Leonardo DiCaprio, který na svou mámu nedá dopustit? A kdy to začíná být problém? To a mnohem víc, včetně osobních zkušeností a příběhů skutečných žen, se dočtete v lednovém Cosmu!

Bohyně Ema Muller a jejích tisíc tváří

Influencerka, PR manažerka, dcera zpěváka Richarda Müllera a bohyně Ema Muller o svém životě v Paříži, návratech do Bratislavy, které vždycky představují stres i těžkých začátcích. V rozhovoru došlo také na jejího partnera přezdívaného Amour a instagramovou komunitu, která pro ni představuje výraznou součást jejího já. 

O tom, co budeme nosit a čím se líčit rozhodují hvězdy. I ty na obloze...

V kosmetice vás čeká přehled nejzásadnějších looků napříč časem - co vládlo devadesátkám a nultým létům, ale také, co nás čeká aneb Jak UI ovlivní beauty svět? 

Co se módy týče, věděli jste, že o tom, co se nosí, výrazně rozhodují lunární uzly? Tento rok jsou v postavení jako před 19 lety, tedy tam, kde se nacházely v letech 2003 a 2004. Ano, přesně v té době, kdy se vysílaly první dvě série seriálu Zlatý holky, kdy Beyoncé vydala své první sólové album a kdy se Britney Spears, Christina Aguillera a Madonna líbaly na předávání cen VMA. A my jen napovíme: velurová teplákovka, růžová Motorola Razr....

Inspirativní osobnosti

Seznamte se s přáteli Cosma, osobnostmi, které nás svou prací a přístupem k životu inspirují. Jitka Hájková vám přiblíží, jaké to je pracovat jako IT ředitelka pro Philip Morris, Vivien Roberta Nagy zase vypíchne 5 zásadních pracovních momentů v Havlíkově Apotéce, značce přírodní kosmetiky, kterou založila její maminka. Jan Trakal tvořící pod značkou Alois Ficek vás vezme do svého oděvního ateliéru a umělci Sandra Brecka a Thomas Habr vás přesvědčí, že práce a láska jdou dohromady. 

Předplaťte si Cosmopolitan a získejte zdarma dárek: Doplněk stravy Clear Skin od Anna Brandejs v hodnotě 1190 Kč, který je vhodný nejen pro aknózní pleť. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné