Počkat. Co že si Jennifer Aniston mazala na obličej?

Jennifer Aniston odhalila, že pro to, aby její pleť zůstala mladistvá, vyzkoušela spoustu věcí. Dokonce i lososí sperma…
Text: Lia Mappoura a Jan Houška 24. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Ve jménu krásy a péče o pleť není mnoho věcí, které bych nevyzkoušela, a myslím, že to platí i pro Jennifer Aniston. Herečka právě přiznala, že si dříve po celém obličeji rozmazávala lososí sperma... nebo tak nějak něco...

Hvězda seriálu Přátelé v nedávném rozhovoru pro WSJ prozradila tejmství své nestárnoucí krásy. Všichni si totiž můžeme všimnout, že se od první série kultovního seroše ani trochu nezměnila. Ať žije Rachel Green! 

Jennifer se svěřila, že pokud jde o mladiství vzhled, vyzkoušela už téměř cokoliv. Nedávno jí dokonce jedna kosmetička navrha ošetření obličeje spermie lososa. "Nejdřív jsem si řekla: 'To myslíte vážně? Jak se získává lososí sperma?'" ptala se herečka. Bohužel (nebo spíše naštěstí pro nás), Jen přiznala, že "neví, jestli to něco udělalo".

Herečka každopádně přiznala, že chodí na peptidové injekce. Ačkoli nejsme proti injekčnímu ošetření, ani nejsme pro zmíněné ošetření, můžete dosáhnout podobných, ne-li stejných výhod péče o pleť bez jehel. Stačí se podívat na nechvalně proslulou značku Hailey Bieber, Rhode, která využívá zmíněné peptidy. Fontána mládí pro všechny.

Tedy pokud nejste ochotni vyzkoušet lososí sperma...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné