Oblíbený gel na obočí Hailey Bieber koupíte i u nás!

Hailey ví, na co vsadit!
Text: Kristýna Schafferová 24. října 2022

Foto: @rhode

Hailey s námi často sdílí své beauty tipy a oblíbené produkty. Na TikToku se před nedávnem podělila o jednoduchý způsob, jak se snadno a rychle nalíčit. A my si všimli, že používá gel na obočí, který dobře známe ze Sephory. Ve videu si Hailey načechrala obočí praktickým Kush Fiber Brow gelem newyorské značky Milk Makeup. Samy ho máme v kosmetické taštičce, a tak modelčinu volbu naprosto chápeme – gel vytváří přirozený efekt, dobře drží a má veganské složení šetrné k pleti a netestované na zvířatech. Obsažený konopný olej navíc vyživuje a produkt je tónovaný. Na Sephoře má 4 a půl hvězdičky a stojí 580 Kč. Pokud ale budete mít štěstí na slevovou akci, můžete ho koupit dokonce o polovinu levněji.

Královna zdravé pleti

Hailey, kterou na TikToku sleduje přes 10 milionů lidí, oplývá přirozenou krásou. Nepotřebuje k ní tuny make-upu, ani extravagantní líčení, sází totiž na to, co je skutečně důležité - bezchybnou pleť. Stará se o ní velmi pečlivě a ráda své tipy předává dál. Není divu, že jí brzy začal být internetový prostor malý a posunula se o laťku výš. Letošní rok oznámila založení skincare brandu Rhode. Produkty navržené Hailey cíli na posílení kožní bariéry, což v dlouhodobém horizontu vede ke krásné, zdravé a zářivé pokožce. 

V řadě najdete hned několik účinných produktů, včetně pleťového séra, krému pro obnovu kožní bariéry a balzámu na rty s peptidy. Vše samozřejmě veganské a netestované na zvířatech. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné