Nejstylovější rodinka ve hře. Rihanna a A$AP Rocky vyrazili se synem na večeři

Jméno syna ale pořád neznáme...
Text: Jan Houška 4. dubna 2023

Foto: Profimedia

Rihanna si o víkendu užívala soukromý rodinný výlet a opět ukázala své zvětšující se bříško. Zpěvačka a její dlouholetý partner A$AP Rocky byli v sobotu večer viděni, jak večeří v restauraci Giorgio Baldi v Santa Monice. Dvojici doprovázela Rihannina teta a matka a také jejich malý syn, jehož jméno stále nebylo veřejně odhaleno.

Fotografové zachytili Rockyho, jak roztomile nese svého téměř ročního syna do restaurace. Rrodina společně večeřela asi hodinu, než rapper odvedl syna zpátky ven do auta a připoutal ho do autosedačky.

A$AP a jeho syn si na výlet oblékli neonově zelené vzorované mikiny s kapucí. Rapper svůj komplet doplnil kostkovanou bundou uvázanou kolem těla, modrými džínami, hnědými botami a džínovým kabátem. Při odchodu z místa se usmíval a dokonce fotografům zamával. Očividně tak byl v dobré náladě.

Rihanna se naopak předvědla kakaově hnědých mini šatech, které zdůrazňovaly její rostoucí bříško. Doplnila je velkým zlatým kožichem, stříbrnými podpatky, puntíkovanou kabelkou Louis Vuitton a modrobílou baseballovou čepicí od svého přítele, značky AWGE.

Rihanna v posledních měsících sdílela na sociálních sítích stále více fotografií a videí svého chlapečka - včetně jednoho, které zveřejnila několik hodin před jejich sobotním večerem.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné