Čeká nás další film o Bridget Jonesové? Renée Zellweger je rozhodně pro!

No řekněte sami, nepotřebuje svět další skvělou komedii?
Kristýna Schafferová 8. října 2022

Profimedia

Deník Bridget Jonesové je přesně tím filmem, který si pouštíme po rozchodu i před randem, když máme dobrou náladu, cítíme se pod psa a klidně jenom tak… Proto i ten nejmenší náznak, že by se mohl připravovat další díl, vítáme s otevřenou náručí!

Po Marvelovkách a severských detektivkách si na plátna a obrazovky opět nachází cestu romantický žánr – díky Sandro Bullock a Bridgertonovi! Protože je ale filmových novinek jako šafránu, nepřestáváme vyhlížet, co se kde šustne. Před nedávnem nám udělala radost stálice romantických komedií Renée Zellweger, která v pořadu The Jess Cagle Show z produkce SiriusXM naznačila, že by nový díl o známé smolařce mohl být na spadnutí.

Čeká nás další zábavná oddychovka?

„Ach, to doufám. Doufám, že ano,“ řekla Zellweger o možném pokračování příběhu o ulítlé Jonesové. „Ona je tak zábavná. Jsem ráda v její kůži. Každý den na place jsme se hrozně nasmáli, když jsme vymýšleli, jak trapně můžeme vykreslit situace, do kterých se dostala. Navíc mi přijde strašně roztomilá ta její sebemrskačská odhodlanost,“ a dodala: „Myslím, že je vzácné sledovat postavu v různých etapách jejího života. Navíc, když se podobá našim vlastním životním zkušenostem v té době. Ano, doufám v další díl. Vždyť Helen napsala další knihu… Tak uvidíme“.

„Vždyť Helen napsala další knihu… Tak uvidíme"

Příběhy o Bridget Jonesové, jejichž autorkou je spisovatelka Helen Fieldingová, mají zatím tři díly. Po Deníku Bridget Jones následovaly filmy Bridget Jonesová: S rozumem v koncích a Dítě Bridget Jonesové. Poslední knižní předloha, o které Zellweger mluví, nese název Bridget Jonesová: Láskou šílená a představí nám známou hrdinku jako matku dvou dětí, jež sice zestárla, ale která duší zůstala stejná. Pořád si dává nesplnitelná předsevzetí (například, že svým dětem už nebude vyhrožovat, aniž by věděla, co jim pak udělá) a plánuje, že teď už opravdu konečně zhubne.

Pro Renée Zellweger by nová romantická linka přestavovala návrat do zajetých kolejí. V současné době ji zaměstnává trochu odlišný žánr – seriál The Thing About Pam, kde hraje skutečnou a k doživotnímu trestu odsouzenou vražedkyni Pam Hupp.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné