Řekněte sýr! Timothée Chalamet a Kylie Jenner byli poprvé vyfoceni společně

Tak co děcka, už to bude oficiální?
Text: Jan Houška 2. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Vypadá to, že dvojice, která spolu už údajně několik týdnu randí, se rozhodla pro další krok. Kylie a Timothée byli totiž vyfoceni společně s jejich sestrami, tedy přesněji s Kendall Jenner a Pauline Chalamet. Rodinné tmeleníčko, wohoo.

Kendall a Pauline jsou na fotografiích, které získal Page Six, vidět, jak tráví čas s údajnými hrdličkami. Kylie na sobě při setkání měla elegantní all black outfit složený z bomberu, upnutých kalhot a cowboy boots. Kendall zase vypadala nenápadně v černé košili a s vlasy staženými dozadu. Pauline pro změnu zvolila comfy outfit složený z bílého trička, volných kalhot a flanelové košile, přičemž vlasy měla stažené do drdolu.

Je to poprvé, co spolu byli Timmy a Kylie vyfoceni, jak spolu tráví čas od chvíle, kdy se začalo mluvit o tom, že spolu randí. Před nedávnem proběhla internetem informace, že ve skutečnosti mezi nimi nic vážného neprobíhá. Podle PageSix spolu ale v posledních týdnech tráví většinu času.

S informací o tom, že spolu Timothée a Kylie randí, přišel prvně v dubnu populární bulvární účet Instagramu. Kylie ani Timothée zatím spekulace nepotvrdily, ale krátce po zveřejnění informací byla Kylie viděna, jak odjíždí z TImothéého domu.

"Timothée je naprostý gentleman a chová se ke Kylie s respektem. Je velmi okouzlující, dokáže ji rozesmát a snadno se s ním mluví," prozradil jeden ze zdrojů z jejich okolí už dříve.

Jan Houška

@yanhoechka

Editor Cosmopolitan.cz miluje skandinávskou kinematografii, americkou literaturu, italskou gastronomii a cestování vlakem po českých luzích a hájích.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné