OMG! Lily-Rose Depp randí s rapperkou 070 Shake

Údajně už čtyři měsíce...
Text: Jan Houška 14. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Dámy a pánové, v sousedství máme nový couple! Lily-Rose Depp, dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradise, potvrdila na Instagramu, že už nějakou dobu chodí s rapperkou 070 Shake.

"4 MONTHS W MY CRUSH," napsala Lily-Rose na stories, na kterém se líbá právě s 070 Shake. Rapperka, která se vlastním jménem jmenuje Danielle Balbuena, pak sdílela jejich společnou fotografii v pátek. Dvojice, která spolu zřejmě chodí od poloviny ledna, poprvé vyvolala zvěsti o románku během letošního pařížského fashion weeku.

Lily-Rose Depp naposledy oficiálně randila s Timothée Chalametem, poté co se seznámili na natáčení dramatu od Netflixu The King. Pár se ale údajně rozešel z "pracovních důvodů" a rozchod svedl na nabitý profesní život.

Herečka je známá tím, že si chrání své soukromí. "Vždycky jsem se učila, jak je důležité mít soukromí a vážit si ho a nechávat si věci jen pro sebe," prozradila Lily-Rose před nějakou dobou v rozhovoru s Drew Barrymore. Herečka navíc přiznala, že celoživotně bojuje se slávou a i s přibývajícím věkem si na ni nedokáže zvyknout.

Novinka o jejím vztahu s 070 Shake navíc přichází ve chvíli, kdy se řeší, že Timothée randí s Kylie Jenner. Dvojice už spolu byla několikrát viděna a podle některých zdrojů spolu dokonce chodí už několik měsíců. Vztah zatím ale ani jeden oficiálně nepotvrdil.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné