So it's official? Kylie Jenner a Timothée Chalamet spolu opravdu randí

Hele, dobrý jo... ale kdy už se spolu ukážou na veřejnosti?
Text: Jan Houška 20. dubna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Řeší se to teď všude a nikdo tomu stále nevěří. Ano, jak už titulek článku napovídá, máme na mysli vztah Kylie a Timmyho. Teď to ale vypadá, že už je všem spekulacím konec. Entertainment Tonight totiž potvrdil, že 25letá miliardářka a 27letý kandidát na Oscara spolu opravdu chodí. 

Podle zdroje to však momentálně není až tak vážné. "V tuto chvíli to drží spíš tak trochu casual. Není to nic vážného, ale Kylie si užívá to, že je jí s Timothéem příjemně," tvrdí zdroj. 

Kylie ani Timothée se zatím k románku veřejně nevyjádřili, ani se spolu oficiálně na veřejnosti neobjevili, a to ani během hvězdami nabité Coachelly. "Kylie se rozhodla, že o ještě nechce s Timothéem nic zveřejňovat. Chtěla se jen uvolnit a bavit se na festivalu s přáteli," dodal zdroj z jejího okolí.

Entertainment Tonight navíc spekuluje, že Kylie a Timmyho mohla dát dohromady Kendall, která se s Timothéem dlouhé roky kamarádí. "Timothée se také přátelí s Kendall, takže pro Kylie bylo snadné se k němu dostat."

To, že spolu Timothée a Kylie randí, se řeší už několik týdnů. Minulý pátek byli dokonce spatřeni na tajném randíčku před mexickou restaurací v Los Angeles. O týden dřív bylo zase Kylie auto viděno u hercova sídla v Beverly Hills. Kylie nový "vztah" tak přichází tři měsíce poté, co se svět dozvěděl, že se rozešla s přítelem a otcem jejích dvou dětí Travisem Scottem.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné