Adele se vdala?!

Adele během své show v Las Vegas nazvala Riche Paula svým "manželem". Znamená to, že do toho pár konečně praštil?
Text: Jan Houška 18. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Adele znovu rozdmýchala spekulace o manželství. Během její show v Las Vegas totiž jedna z fanynek vtipně požádala zpěvačku o ruku, ta ale odpověděla, že už je vdaná. Poté prohlásila, že její "manžel" je mezi diváky, což mnohé samozřejmě přivedlo k domněnce, že má na mysli svého přítele Riche Paula.

Adele sice jméno Riche Paula výslovně nezmínila, ale v současné době je to jediný muž, se kterým je veřejně spojována. Fanoušci a média proto spekulují, zda do toho pár tajně nepraštil.

Rich Paul, významný basketbalový agent zastupující hvězdy NBA, jako je LeBron James, je ve vztahu s Adele už několik let. Zpěvačka často vyjadřovala své štěstí a spokojenost s Paulem, což ještě více podpořilo spekulace o možné svatbě.

Není to přitom poprvé, co se v médiích objevily fámy o možné svatbě Adele a Riche Paula. V září loňského roku si fanoušci rychle všimli knihy s názvem "Paulovi" v rezidenci Adele, což vyvolalo vlnu spekulací o manželství. Zatím se Adele k těmto nedávným zvěstem nevyjádřila a její tým k této záležitosti mlčí.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné