Leo má nový objev? Na Coachellu vyrazil s Irinou Shayk

Řekl mu někdo, že jí je 37?
Text: Jan Houška 17. dubna 2023

Foto: Getty Images

Vypadá to, že se Irina Shayk se svým ex Bradley Cooperem asi jen tak neusmíří. Modelka se totiž o víkendu dost intenzivně tiskla k Leonardu DiCapriovi. Oscarový herec a Shayk v sobotu vyrazili na Coachellu a pařili až do nedělního rána. S dvojicí každopádně byla taky modelka Stella Maxwell, která je DiCapriovou dlouholetou kamarádkou.

Pojďme si upřímně říct, že DiCaprio je známý tím, že vždy jezdí na Coachellu a rád randí s modelkami. Irina Shayk ale úplně není jeho typ (řekl mu někdo, kolik jí je?).

Leo se v létě po čtyřech letech rozešel s modelkou a herečkou Camilou Morrone, která pár dní na to oslavila 25. narozeniny. Ano, s tímhle fórkem nepřestaneme. Shayk byla zase naposledy romanticky spojována s Bradleym Cooperem, s nímž má společné dítě. Pár se ale rozešel už v roce 2019. V minulém roce se sice mluvilo o tom, že se Bradley a Irina zase dali dohromady a pokouší se o další dítě, ale z toho nakonec nic nebylo.

V posledních měsících se navíc šířily zvěsti o tom, že Leo randí s Gigi Hadid. Podle PageSix se dvojice "má velmi ráda, ale ani jeden z nich teď nechce nic vážného". O tom, jestli je teda něco mezi Irinou a Leonardem , můžeme tak zatím stále pouze spekulovat.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné