New couple alert! Dua Lipa se na červeném koberci ukázala s novým přítelem

Zpěvačka nově randí s francouzským režisérem Romainem Gavrasem...
Text: Jan Houška 20. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Dua Lipa a Romain Gavras se společně ukázali na červeném koberci filmového festivalu v Cannes. Fotografové je zachytili na premiéře francouzského filmu Omar La Fraise o gagnsterovi na útěku, který se musí skrývat, aby se ve Francii vyhnul vězení.

Dua si na koberec vzala černé šaty na jedno rameno s průstřihu a dlouhým rozpazkem, který ji odhalil záda. Šaty pak doplnila sandály na podpatku a náušnicemi. Gavras si vzal padnoucí černý oblek. Pár vyrazil spolu do společnosti oficiálně poprvé. Poprvé však byli spatřeni už v únoru, jak společně opouští večírek. Následně byli společně vyfoceni také na pařížském fashion weeku.

Gavras, který režíroval klip "No Church in The Wild" od Kanyeho vesta, randil před Duo půl roku se zpěvačkou Ritou Orou. Dua dříve chodila s Anwarem Hadidem a proslýchalo se, že randila i s Trevorem Noahem a Jackem Harlowem.

"Dua ví, jak důležité je najít někoho, kdo rozumí jejímu oboru. Má pocit, že Romain to naprosto chápe. Oba jsou opravdu kreativní lidé," nechal se slyšet zdroj ze zpěvaččina okolí, který tvrdí, že spolu pár randí už více než půl roku.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné