Jeremy Renner se ukázal na červeném koberci, čtyři měsíce od vážné nehody

Čtyři měsíce od chvíle, kdy si zlomil více než 30 kostí v těle, se herec ukázal na červeném koberci...
Text: Jan Houška 12. dubna 2023

Foto: Getty Images

Hollywoodský herec Jeremy Renner se zúčastnil svého prvního červeného koberce od hrozivé nehody se sněžným pluhem před čtyřmi měsíce, při které si zlomil více než 30 kostí v těle. Herec se v úterý večer objevil na premiéře filmu Rennervations v Los Angeles v tmavě modrém obleku se sladěnou kravatou a bílou košilí s límečkem.

Jeho největším doplňkem byla ale tentokrát hůl, která mu pomáhala v pohybu. Navzdory bolestem, kterými stále trpí, byl představitel Hawkeyho stále samý úsměv. Možná mu pomohlo i to, že byl na červeném koberci obklopenou svou rodinou.

Na Nový rok byl Renner letecky převezen do nemocnice poté, co ho poblíž jeho domu v Renu přejel několik tun vážící sněžný pluh. Herec při nehodě utrpěl vážné poranění hrudníku a přes 30 zlomenin, které si vyžádaly několik operací.

Jeremy před nedávnem také přiznal, že mu nehoda kromě bolesti přinesla také to, že přestal kouřit a zhubnul 20 kilo. Je vidět, že herec se jen tak nevzdává. Ačkoli se totiž stále zotavuje a rehabilituje, strávil velikonoční víkend s rodinou v zábavním parku Six Flags Magic Mountain, kde k pohybu po zábavním parku používal elektrický skútr.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné