Kdo je přítelkyně Charlese LeClerca?

Zdá se, že ve vzduchu je nová láska...
Text: Sophie Williams a Jan Houška 7. července 2023

Foto: Getty Images

Charles LeClerc je mužem spotlightu ve světě Formule 1. Po jeho výkonech v aktuální sezóně a úspěších v závodění není divu, že se o 25letém jezdci začalo hodně mluvit - jak v souvislosti se sportem, tak jeho osobním životě. Zatímco v minulosti byl závodník ve vztahu s influencerkou a studentskou architektury Charlotte Sine, nyní je Charles díky novému údajnému románku opět mimo randící hru. Kdo přesně je teda jeho nová láska Alexandra Saint Mleux a jak dlouho jsou spolu?

Kdo je Alexandra Saint Mleux?

Na internetu se toho o Alexandře moc neví, ale víme, že je jí 21 let, pochází z Itálie, ale v současné době studuje dějiny umění v Paříži ve Francii.

Alexandra byla několikrát spatřena s řidičem Ferrari, mimo jiné na Velké ceně Monaka, odkud Charles pochází. Což naznačuje, že se mezi nimi rodí vztah...

Jak dlouho spolu chodí?

V tuto chvíli se zdá, že je vše docela čerstvé. Díky Velké ceně Monaka ale víme, že jsou spolu už minimálně od konce května. Mimo závodění byl pár v Monaku ještě několikrát spatřen, jak spolu jen tak tráví čas.

Má Alexandra sociální sítě?

Ano! Alexandra vypadá, že je vášnivou uživatelkou TikToku a má velmi slušných 61 tisíc sledujících. Podle toho, jak její účet vypadá, je Alexandra a už také ostřílenou cestovatelkou. Většinu jejích příspěvků tvoří úchvatné pohledy na krásná místa, od její rodné Itálie až po zemi jejího současného pobytu, Francii.

Alexandra má na Instagramu také stránku věnovanou svému umění, a to pod přezdívkou: @alexandramalenart. Může se pochlubit 21 tisíci sledujícími a pravidelně sdílí své oblíbené umění a múzy.

Zdroj: Who is Charles LeClerc’s girlfriend? by Sophie Williams

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné