Randit se sourozencem svého BFF? Tyhle celebrity do toho šly

Mít opravdového přítele je k nezaplacení. Někomu to ale očividně nestačí…
Text: Tereza Zajíčková 11. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo mít stejné příjmení jako váš nejlepší přítel? Asi trochu divné, nemyslíte? Několik známých osobností se nad touhle otázkou moc nezamýšlelo, románky se sourozenci jejich kamarádů nakonec vydržely jen pár týdnů. Naštěstí to ani jedno přátelství nezruinovalo.

Demi Lovato

Když se Demi na natáčení Camp Rocku seznámila s bratry Jonasovými, přeskočila jiskra. Zatímco s Nickem šlo čistě o přátelství, do staršího Joea se bláznivě zamilovala. Přestože byl jejich rozchod bolestivý, nakonec zůstali přáteli. A Nick? Ten se zachoval jako opravdový BFF, údajně Demi pomohl napsat o jeho starším bratrovi rozchodovou píseň 'Gonna Get Caught'.

Kendall Jenner

Jedna z Kardashianek a mladší bratr Gigi Hadid. V půlce roku 2018 byli Kendall Jenner a Anwar Hadid několikrát přistiženi, jak se líbají a objímají v centru New Yorku. O co ve skutečnosti šlo mezi Anwarem a nejlepší kamarádkou jeho sestry se už asi nedozvíme… Něco to ale být muselo! V listopadu téhož roku zdroj blízký rodině Hadidových „napráskal“ novinářům, že románek s Jenner vyšuměl. Anwar navíc na svůj Instagram postoval plačtivý příspěvek, v němž rozjímal, jestli „by mohl být milován tak hluboce, jako miluje“.

Nina Dobrev

S tanečnicí a choreografkou Julianne Hough je Nina nejlepší kamarádkou dlouhá léta, takže je logické, že se za tu dobu musela seznámit i s její rodinou. A když mluvíme o rodině, máme samozřejmě na mysli Juliannina sexy bratra Dereka Hougha. Ačkoli románek údajně trval pouhých 6 týdnů, tihle dva po rozchodu na nože nejsou. Hlavní hvězda Upířích deníků se účastní velkých událostí rodiny Houghových, včetně Julianniny svatby v roce 2017.

Bella Thorne

Teenagerské sny se zdánlivě staly skutečností v roce 2011, kdy se začalo šuškat, jestli Bella náhodou nerandí s Codym Simpsonem. Bratr její nejlepší kamarádky Alii Simpson byl vždy považován za lamače dívčích srdcí, tudíž nás nepřekvapuje, že se o jejich románku hojně spekulovalo. V každém případě spolu nějakou dobu byli v kontaktu – Bella časopisu Popstar! přiznala, že se potkali v kavárně, on ji požádal o číslo a později ji pozval na svou narozeninovou oslavu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné