Penny je mámou! Kaley Cuoco porodila dceru Matildu

Penny! Penny! Penny!
Text: Jan Houška 2. dubna 2023

Foto: Getty Images

Americká herečka Kaley Cuoco, známá především díky roli Penny v sitcomu Teorie velkého třesku, přivítala se svým partnerem, hercem Tommym Pelphreym, na svět své první dítě. Zprávu oznámila v sobotu Cuoco prostřednictvím příspěvku na Instagramu.

"Představujeme vám Matildu Carmine Richie Pelphrey, nové světlo našeho života!" napsala herečka na Instagramu vedle přehlídky fotografií své novorozené dcery.

Cuoco a Pelphrey jsou spolu už několik let, poprvé byli spolu spatřeni v roce 2019. V listopadu 2021 oznámili zasnoubení a v únoru 2022 se vzali. Pro Cuoco i Pelphreyho je Matilda prvním dítětem.

"Máme obrovskou radost a jsme vděční za tento malý zázrak. Děkujeme lékařům, sestřičkám, rodině a přátelům, kteří nám v posledních dnech nesmírně pomohli. Jsme neskutečně požehnaní," napsala Kaley na sociálních sítích.

Co možná nevíte, tak Kaley se mimo svou hereckou kariéru věnuje také jezdectví a od dětství aktivně jezdí na koni. Dokonce vlastnila vlastní koně a závodila s nimi a prohlásila, že jízda na koni je v jejím životě hlavním zdrojem štěstí a rovnováhy.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné