Joe Jonas a Sophie Turner: Bude se pár rozvádět?

Zdá se, že milostný příběh Joea Jonase a Sophie Turner se dostává do úzkých...
Text: Jan Houška 4. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Vztah Joea Jonase a Sophie Turner je jako na houpačce, ale poslední události nutí fanoušky přemýšlet, zda se v ráji neobjevily problémy. Pár totiž možná čeká zatím nejnáročnější kapitola.

Před několika týdny se totiž v ulicích New Yorku Joe procházel bez snubního prstýnku. Pár dnů zpátky se naopak objevil na veřejnosti se svými bratry a prstýnek opět měl. Fanoušci si tak rychle oddechli, ale okolí Sophie a Joea naznačuje, že všechno není tak růžové, jak se zdá.

Podle TMZ totiž Joe Jonas a Sophie Turner míří k rozvodu. Portál uvádí, že Joe kontaktoval své právníky v Los Angeles a je na pokraji podání rozvodových dokumentů, aby ukončil manželství se Sophií. Tím však drby nekončí. Posledních šest měsíců prý bylo pro dvojici bouřlivých, protože Joe na sebe vzal většinu povinností spojených s péčí o jejich dvě malé děti, a to i uprostřed turné své kapely.

Manželé se sice v poslední době tvářili navenek v pořádku, jejich nedávný prodej sídla v Miami, které si pořídili teprve před rokem, však vzbudil pozornost. Jak to s jejich manželstvím dopadne, tak zatím není jisté. Jejich vztah přitom od začátku připomínal pohádku. Poté, co se v roce 2016 dali dohromady, se do roka zasnoubili a v roce 2019 měli velkolepou svatbu. V dalších letech se jim narodily dvě děti, které znamenaly významné milníky na jejich společné cestě.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné