Baby Joy! Jonah Hill se stal poprvé tátou

Dámy a pánové, máme tady nejnovější miminkovské novinky (od příště pouze pod názvem miminews) z Hollywoodu! Jonah Hill a Olivia Millar se stali hrdými rodiči!
Text: Jan Houška 4. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

To, že Jonah a Olivia přivítali na svět prvního potomka, potvrdil jejích manažer pro magazín People. Další podrobnosti o miminku ale zatím zůstávají tajné. Narození dítěte navíc nejspíše vysvětluje, proč se Jonah a Olivia nezúčastnili nedávné svatby jeho sestry Beanie Feldstein.

Zvěsti o Olivie těhotenství se začaly objevovat v březnu, kdy byla spatřena v Santa Monice s viditelným těhotenským bříškem. Ke spekulacím navíc přispělo i to, že na ruce měla diamantový zásnubní prsten.

Pár byl poprvé spatřen, jak spolu tráví čas v září 2022 v Santa Barbaře. Na Oscara nominovaný herec byl dříve zasnoubený s Giannou Santos, než se v říjnu 2020 rozšeli. Hill poté randil se surfařkou Sarah Brady.

Jonah, známý svými rolemi ve filmech jako 21 Jump Street a Vlk z Wall Street, se v minulém roce otevřeně svěřil se svými problémy se záchvaty úzkosti a psychickým zdravím celkově. Ve snaze chránit své duševní zdraví se tak rozhodl v srpnu 2022 kompletně stáhnout ze sociálních médií a veřejných akcí.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné