It's a... Kourtney a Travis odhalili pohlaví miminka

Kourtney Kardashian a Travis Barker se na sociálních sítích rozhodli oznámit pohlaví svého dítěte svým klasickým způsobem - bubnováním a výbuchem konfet...
Text: Jan Houška 26. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Ve světě, kde se odhalení pohlaví stalo stejně běžnou akcí, se Kourtney Kardashian a Travisovi Barkerovi podařilo opět vyniknout. (Jak jinak, že?) Pár, který očekávání nového potomka oznámil teprve před týdnem, se na Instagramu podělil o video s unikátním odhalením.

Video, které je stejně rock'n'rollové jako samotný pár, obsahuje bubnování, vášnivé líbání a výbuch modrých konfet, které tak naznačují, že čekají chlapečka.

Video, jak můžete vidět výše, začíná viditelně šťastnou Kourtney, která sedí Barkerovi na klíně, zatímco on sedí za bicí soupravou. Travis se mimo kameru ptá: "Je náš pyrotechnik připraven?", na což rozzářená Kourtney odpovídá: "Nevím, co se děje." Následuje bubnování, které stupňuje očekávání a vyvrcholí vášnivým polibkem mezi dvojicí a výbuchem modrých konfet, které zaplní vzduch. 

Kourtney poprvé oznámila své těhotenství s Travisem 17. června na koncertě Blink-182 v Los Angeles. Odkazovala na videoklip kapely "All the Small Things" tím, že z davu zvedla ceduli s nápisem "TRAVIS I'M PREGNANT". Kourtney a Travis byli dlouho roky přáteli, než jejich vztah v roce 2020 nabral romantický směr.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné