Secret single behavior Adonixse

Rychlý telefonát s typickou Pannou s Měsícem v Býkovi a ascendentem ve Vahách.
Text: Martin Váša 20. července 2023

Archiv: Cosmopolitan

Své debutové album Age of Adonxs vydal Adam Pavlovčin ani ne před rokem, na letošek žádný release v plánu neměl. To se změnilo jen před pár dny. Políbila ho múza a začal pracovat na singlu, který je už v demo verzi tak hot, že bych se nedivil, kdyby se stal hymnou letošního léta. Kdy si ho budete moct poprvé poslechnout, snad prozradí, jakmile skončí s ranním workoutem. „Dám rychlou sprchu a zavolám,“ píše mi právě.

Být slavný jako ty, byl bych ve veřejných sprchách dost paranoidní.

Taky že jsem, i když podle mě vůbec nemusím. Víc mě trápí, že tam nemají difuzér, to je pro mě deal breaker! (směje se)

Jak dlouho ti trvá, než se dáš ráno do kupy?

Záleží, kam jdu. Když mám vypadat reprezentativně, tak – jak rádi říkáme s mým asistentem – „nahodím malý glamík“, to trvá tak půl hodiny.

Od vítězství v SuperStar, které pro tebe hodně věcí změnilo, uplynul rok a půl. Co bys vzkázal Adamovi, který to měl teprve před sebou?

To je těžká otázka, na tu nejsem připravený! Nechceš se mě radši jako všichni ostatní zeptat, co používám za vůni?

Možná později.

Asi bych mu pověděl, že na nic nebude sám. A taky že se všechno bude dít hodně rychle, tak ať si nezapomene dopřát čas přemýšlet nad tím, co ho baví nejvíc.

Co si během toho roku a půl uvědomí?

Že vždycky chtěl být pop star! (směje se) Ale vážně, mám pocit, že jsem si ten proces, tu cestu ani nestačil užívat, a až letos mi dochází, jak moc rád vystupuju na koncertech a natáčím videoklipy. Tomu se chci věnovat nejvíc.

Jakou tedy používáš vůni?

L'ombre dans l'eau od Diptyque. Na co dalšího se tě často ptají? Jestli mluví s Adamem Pavlovčinem nebo Adonxsem. Adonxs je přitom jen jiný mindset, jiná energie v daný moment.

Co by lidi nejvíc překvapilo, kdyby se o tobě za zavřenými dveřmi dozvěděli?

Toho je spousta! Co máš ty?

Že si každé ráno dávám v koupelně lip sync challange à la RuPaul's Drag Race.

A víš, jak se dělá správný tuck? Když jsem ve Tvoje tvář má známý hlas vystupoval jako Dua Lipa, tak jsem se to naučil, nejdřív si musíš… (redaktor na zbytek odpovědi raději ohluchl)

A teď to, co by lidi překvapilo!

Asi jak jsem spontánní. Včera jsem cestou na oběd zavolal kamarádovi, jestli se nechce přidat, a byl úplně v šoku. Prý: „Co jsi to za Pannu, že mi voláš takhle na poslední chvíli?“

Dobrá otázka! Co jsi to za Pannu?!

Panna se projevuje v profesionálním životě, kde potřebuju mít vše naplánované, v soukromí žiju danou chvílí. Mám ascendent ve Vahách, takže tohle asi bude ten balanc.

Věříš horoskopu?

Víš co, neupínám se na něj. Bavíme si ho číst a všímat si podobností u lidí stejného znamení. Taky mi přijde úlevné nechat trochu zodpovědnosti na hvězdách. Je to takový malý únik. Takže v mém životě rozhodně horoskopy klíčové nejsou, ale na Co-Star si tě přidám!

Myslíš, že se na ně někdo fakt upíná?

Dva měsíce jsem spolubydlel s astroložkou, která byla schopná nejít do práce, protože si ve hvězdách přečetla, že by ten den raději neměla vycházet z domu.

Ale zpátky za zavřené dveře! Jaké je tedy tvoje secret single behavior?

Rád se drbu starými hřebeny, obzvlášť když jim ze štětin už opadaly ty kuličky. (směje se)  

To je docela vanilla.

Znáš Studio Ready? Taky rád používám jejich scruby. („Skincare for better sex,“ zní slogan značky, pozn. red.)  

Kdy si budeme moct poslechnout tvůj nový singl?

Chtěl bych ho vydat už koncem července, abych s ním mohl vystoupit na budapešťském festivalu Sziget.  

Bude to nové Padam Padam?

Doufám! Je to song, který bych si sám pustil v autě, má hodně letní náladu. Zpívám v něm o pocitu nebo touze být vidět, ať už v osobním nebo profesním životě, anebo doslova – na jevišti. Je to písnička, kterou vzdávám hold lidem, které kolem sebe mám, kteří mě inspirují a nezanevřeli na mě, i když na ně nemám vždycky tolik času, kolik bych si přál.  

Jak se vlastně bude jmenovat?

No Common Measure. „Common measure“ v hudbě nebo poezii označuje pravidelný rým, tedy něco, co je repetitivní a stereotypní. To já ani lidé kolem mě rozhodně nejsme.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné