Každému se někdy udělalo zle z alkoholu, dokonce i Kourtney Kardashian

Za všechno může tequilla...
Text: Jan Houška 6. dubna 2023

Foto: Profimedia

Kourtney Kardashian ve středu na svém Instagramu sdílela fotky ze svatby s Travisem Barkerem, která proběhla právě před rokem v Las Vegas. Kourtney ukázala, kromě zamilovaných fotek, také fotky na kterých se "chystá zvracet".

Členka klanu Kardashian-Jenner se na fotkách hrbí na zadním sedladle SUV a drží si vlasy. Tomu všemu navíc přihlíží s úsměvem Travis, který hladí Kourtney po vlasech. 

"Před rokem si mě Travis Barker vzal po Grammy a příliš velkém množství tequily v kapli v Las Vegas! Byla to jedna z nejlepších nocí našeho života, kdy jsme snili o společném životě plném zábavných dobrodružství. A ano, to jsem já, kdo se chystá zvracet na podlahu v autě," napsala Kourtney k příspěvku.

Svatba dvojice v Las Vegas byla ale legálně neplatná. Legálně se vzali u kalifornského soudu v květnu 2022 a v červenci 2022 měli následně honosný obřad v Itálii.

Nevolnost z alkohlu se tak očividně nevyhne ani Kardashiankám. Důležitá rada pro všechny, pokud se vám po požití nadměrného množství alkoholu udělá špatně, je třeba v první řadě okamžitě přestat pít. Pokud cítíte nevolnost, snažte se pít vodu nebo jiné nealkoholické nápoje, které vám pomohou tělo rehydratovat a odplavit toxiny.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné