Angus Cloud stihl před smrtí natočit ještě tři filmy

Většina z nich bude mít premiéru v příštím roce.
Text: Samantha Olson a Jan Houška 4. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Poté, co si ho všimli na ulici a získal tak průlomovou roli v seriálu HBO Euphoria, se Angus Cloud stal hvězdou. Herec, který tragicky zemřel v pondělí 31. července, se objevil také ve videoklipech pro Juice WRLD, Becky G a Karol G. Měl také hrát ve třech filmových projektech, které byly dokončeny před jeho předčasným odchodem.

Podle Hollywood Reporteru byl Angus spojen s dosud nepojmenovaným monster thrillerem společnosti Universal a filmařského tria Radio Silence. Samostatně dokončil natáčení připravovaného thrilleru Your Lucky Day a dramatu Freaky Tales od Ryana Flecka a Anny Boden, kteří stojí za filmem Captain Marvel.

"Jsme šokováni a zarmouceni touto hroznou zprávou. Angus vnesl do našeho souboru a své práce tak jedinečnou energii a vitalitu. Budeme na něj vzpomínat jako na bystrého, trpělivého, energického člověka a oddaného spolupracovníka, po jehož boku jsme měli to štěstí pracovat," napsalo v prohlášení režisérské duo Fleck a Boden.

Co se týče stavu jednotlivých filmů, Freaky Tales je v současné době ve fázi postprodukce, což znamená, že by se mohl brzy objevit na našich obrazovkách. Očekávaná třetí série Euforie a nepojmenovaný film o monstrech od studia Universal měly před probíhajícími stávkami amerického sdružení scenáristů a SAG-AFTRA stanovené datum premiéry na rok 2024.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné