9 tetování celebrit a jejich (ne)skrytý význam

Co znamená záhadná kérka na zápěstí Megan Fox a proč si nechala Kelly Osbourne vytetovat slovo Solidarity? A co na to Justin?
Text: Kristýna Schafferová 4. prosince 2022

Foto: Getty Images

Nevyřčené pravidlo kolem tetování? Jakmile s tím začnete, těžko se přestává. Po první kérce následuje druhá, pak třetí a čtvrtá... a než se nadějete, těžko hledáte volný kus kůže. Anebo snad patříte do druhé skupiny, tedy mezi ty, kteří se ozdobili malůvkou či uměleckým dílem jako odkaz na někoho nebo na něco, co si chtějí po zbytek života připomínat? Podobně to mají i celebrity, jen s tím rozdílem, že nad smyslem jejich tetování dumá celý svět. V naší galerii najdete 9 kérek hvězd i to, co pro své nositele znamenají. 

Demi Lovato, Justin a Hailey Bieber, Lady Gaga, ale i Megan Fox... Všechny spojuje tetování. Zatímco někteří jich mají na těle už hezkou řádkou (máváme, Justine), jiné zdobí malá drobnost, symbol či pocta milovanému člověku. A ne všichni své kérky zbožňují, například Megan si nechává odstraňovat jedno za druhým - a nutno podotknout, že to zrovna v tomto případě docela i chápeme...

A pokud vás zajímá druhá strana barikády - tedy kdo za tetováním slavných často stojí, pak si zapamatujte pár jmen. Dr. Woo, vlastním jménem Brian Woo, má čekací listinu nabitou k prasknutí a našli byste na ní jména jako Miley Cyrus, Demi Lovato, Hailey Bieber, Drake, Harry Styles nebo Cara Delevingne. Neworský tatér Keith "Bang Bang" McCurdy, který se proslavil v roce 2007, kdy osmnáctileté vycházející hvězdě Rihanně vytetoval hymnu v sanskrtštině, má na svědomí kérky Rity Ory či třeba Katy Perry či Justina Biebera. A opomenout nesmíme ani legendu, Marka Mahoneyho. Ten za svou více jak čtyřicetiletou kariéru tetoval kromě gangsterů a motorkářů jména jako Tupac Shakur, David Beckham, Adele, Jared Leto, Angelina Jolie či Johnny Depp. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné