Kdo je Vittoria Ceretti?

Co je zač mladá hvězda modelingového světa, která se v posledních týdnech sblížila s Leonardem DiCapriem?
Text: Jan Houška 7. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Před pár týdny si spolu vyšli na ledové kafe v Santa Monice, o víkendu zase byli přistiženi, jak se líbají v klubu. Řeč je o italské modelce Vittorii Ceretti a herci Leonardu DiCapriovi. Kdo je ale vlastně "ta" modelka, se kterou teď Leo tráví většinu času? 

VittoriA se narodila v roce 1998 v italské Brescii a její půvab byl patrný už od mládí. Její výrazné rysy a přirozený půvab nepřekvapily, když jako teenagerka zahájila kariéru modelky. Ve 14 letech se pak zúčastnila soutěže Elite Model Look, kterou v Itálii vyhrála.

Vittoriin jedinečný vzhled rychle upoutal pozornost velkých módních domů. Od Milána po Paříž se objevila na přehlídkových molech značek jako Chanel, Versace a Prada. Díky své eleganci si ji oblíbili návrháři i fanoušci. Za vším tím modelkovským pozlátkem je ale Vittoria známá i pro svou povahou. Ať už na sociálních sítích sdílí střípky ze svého života, nebo se zasazuje o věci, které jsou jí blízké, zůstává upřímná a sympatická.

DiCaprio měl naposledy vztah s Camilou Morrone, se kterou chodil čtyři roky. Byl také v poslední době velmi spojován se supermodelkou Gigi Hadid, ale šlo o nezávazný a ne exkluzivní románek. Ceretti se zase v roce 2020 oženila s DJ Matteem Millerim. Momentálně navíc není jasné, jestli se s Millerim rozešla, nebo jsou už dokonce rozvedeni. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné