Sex horoskop na víkend

Horečka páteční noci je pryč, ale teď nás teprve čeká jízda.
Text: Lisa Startdust Jan Houška a 9. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Z astrologického hlediska bylo léto opravdu hrozné. Nyní, když se planety postupně usazují, je energie o něco uvolněnější než v posledních měsících. Ubývající srpek Měsíce zůstane v Raku až do nedělního večera, kdy přejde do Lva. Měsíční aspekty nás povzbuzují k tomu, abychom se chopili svých vášní a sebelásky. Navíc dochází ke kontaktu Slunce v Panně a retrográdního Jupitera, což nás vybízí k fantastické zábavě. Astrologie pro tento víkend je plná omlazující a radostné energie.

Beran

Tento týden byl pro vás stresující, a proto se potřebujete uvolnit. Ačkoli nemáte nouzi o sexuální partnery, někdy se chcete uvolnit a uspokojit se sami, aniž by byl někdo nablízku. Tento víkend byste měli využít k tomu, abyste se soustředili pouze na své touhy a vášně. Pokud budete potřebovat využít vzpomínky z minulosti, budiž. Jediné, na čem záleží, je vaše schopnost odreagovat se a užívat si. Berte to jako svůj osobní prostor a místo, kde je rozhodující několikanásobný orgasmus.

Býk 

Tento víkend je pro vás čas, abyste využili svou smyslnou povahu a zazářili v ložnici. Spojení Jupitera a Urana s vaším Sluncem probudí vaši zvrhlou stránku. Jste známí svou schopností tvrdě pracovat na každém úkolu, do kterého se pustíte, a váš partner ocení vaše ďábelské a svůdné vlastnosti. Dovolte mu, aby vás vzájemně chválil a vyznamenával způsobem, při kterém by se i ten nejméně ctnostný býk červenal blahem.

Blíženci

Než jít na nudné rande s nudnou osobou, raději si vyberte sami sebe. Vezměte se na "selfdate" pro jednoho. Rezervujte si místo ve své oblíbené restauraci, podívejte se na místní uměleckou scénu nebo jděte sami se sebou do kina. Tyto aktivity vám zvednou sebevědomí. Než přijde intenzita pondělního rána, budete rádi, že jste strávili čas sami se sebou.

Rak

Člověk, který je ve vašem okolí a považujete ho za přítele, má možnost se stát něčím víc.  Romantické a flirtovací vibrace mezi vámi a kamarádem dosáhnou o víkendu horečnatého vrcholu. Jeho stydlivost ho brzdí, ale to neznamená, že byste neměli vzít situaci na vědomí a jít za svými touhami. Tím spíš byste měli udělat krok a pozvat ho na rande. Vztah, který sdílíte, se přenese i do ložnice, a proto se musíte opřít do příslibu příjemně stráveného času - bez ohledu na následky.

Lev

Stres v práci vás konečně dožene. Po všech těch probdělých nocích, které trávíte v kanceláři, potřebujete nějak vypustit páru. To může zahrnovat každý večer o tomto víkendu vyrazit s partou do místního baru v naději, že si vychutnáte poslední dny léta, nebo se spojit se svým "bootycallem" pro tajnou akci, případně obojí. Ať už se rozhodnete dělat cokoli, ujistěte se, že se nepřistihnete, jak kontrolujete pracovní e-maily a vyřizujete telefonáty od šéfa.

Panna

Z nekonečných vzestupů a pádů vašeho vztahu vám jde hlava kolem. Přestože se cítíte z neustálých hádek a usmiřování poněkud omámeni, jste ochotni to ještě zkusit. Protože si nejste jisti, jakým směrem se bude o víkendu ubírat rande, vyberte si nenáročnou schůzku, například minigolf. Čím více času strávíte povídáním a sdílením smíchu, tím snadněji se budete cítit optimističtí ohledně budoucnosti, která vás oba čeká. Nemluvte o minulosti - snažte se zůstat v přítomnosti. Udržujte pohodu, lehkost a pozitivitu.

Váhy

Všechna práce a žádná zábava může způsobit, že i ty nejvyrovnanější Váhy zoufale potřebují trochu zábavy. Tento víkend si žádá, abyste vyrazili s přáteli na koktejl a koncert - nebo na cokoli jiného, co rozhýbe vaše tělo. Možná dokonce potkáte někoho, kdo má stejný hudební vkus, někoho, kdo by se mohl stát vaším dlouholetým milencem nebo dokonce někým víc - ano, i když je Merkur retrográdní. Drobný flirt má schopnost stát se časem něčím významným. Zachovejte si otevřenou mysl a srdce, abyste se na těchto vibracích svezli a využili optimálního okamžiku.

Štír

Když jde ve vztazích do tuhého, bojujete, aby to fungovalo. Nemáte však pocit, že byste do svého situačního vztahu právě teď vkládali úsilí, protože váš partner dělá jen minimum. Neměli byste svému protějšku dávat další ultimátum, abyste získali jeho pozornost. Máte dvě možnosti: Buď si dáte od vztahu pauzu, nebo se sami sebe zeptáte, jak chcete pokračovat. Než začnete reagovat a přehnaně se rozčilovat, vše si dobře promyslete.

Střelec

Při vzpomínkách na staré dobré časy se vám může stát, že budete myslet na "toho, kdo vám utekl". Všechny ty vzpomínky, které se vám honí hlavou, vás povzbudí k tomu, abyste se pustili do pátrání na sociálních sítích. I když se rozhodnete poslat přátelský "ahoj", ve skutečnosti nechcete vést hluboký rozhovor o svém současném stavu a situaci ve vztahu. TBH, potřebujete jen rychlou odpověď na svou zvědavost, a jakmile ji získáte, jste připraveni pokračovat.

Kozoroh

Jste ztraceni v oblacích a fantazírujete o svém crushi. Ačkoli je velmi zábavné provádět myšlenkové sexkapády o své současné zamilované celebritě nebo o sexy baristce, kterou vídáte každé ráno, nezapomeňte, že v určitém okamžiku musíte sestoupit na zem a vypořádat se s realitou - i když se vám do toho právě teď nutně nechce. Rada zdarma: Pokud cítíte nutkání přenést své touhy do vašeho vztahu, měli byste zkusit roleplay.

Vodnář

Přijde k vám nějaká šťavnatá zpráva od bývalého partnera, což by mohlo znamenat velké prohlášení, sentimentální text nebo omluvu za minulé chyby. Než se necháte znovu vtáhnout do vztahové dynamiky, ujistěte se, že se stejných chyb nedopustíte dvakrát. Nezapomeňte, že vy jste ten člověk, kdo to má na starosti. Tentokrát jim budete chybět 24 hodin denně, ne naopak.

Ryby

Je pro vás těžké udržet si hranice v běžném životě, když jim často chcete uniknout v budoáru. Přijdete na to, že při sbližování s partnerem musíte dát určité pokyny. Můžete si dokonce diktovat, kolik předehry chcete, a udávat tón sexuálnímu setkání. Když budete nahlas mluvit o smyslných vibracích, po kterých toužíte, můžete se zpočátku cítit nesví, ale začnete získávat důvěru v moc, kterou v ložnici máte. Máte to mít!


Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné