Jaký bude váš crush v posteli? Nejprve zjistěte jeho zodiac sign

Každé znamení zvěrokruhu se pyšní určitou sexuální super schopností. Některá jsou v posteli sice o trochu lepší, než jiná (díky za ty žhavé noci, Štíre), všechny ale mají co nabídnout. Přestaňte pouze odhadovat, čím vás váš protějšek překvapí. Hvězdy mají už dávno jasno!
Kristýna Schafferová 16. října 2022

Hearst.com

Beran (21. 3. - 20. 4.): Odvážný vůdce

Beranovi vládne Mars, planeta touhy, která ho nutí v posteli přebírat iniciativu. Je temperamentní a vždy připraven – a s největší pravděpodobností vlastní kožený bičík.

Býk (21. 4. - 21. 5.): Pomalý požitkář

Býk je proslulý svou výdrží. Pokud je váš milenec narozený v tomto znamení, můžete od něho očekávat nekonečné protahování, protože jen tak si dokáže vše maximálně vychutnat. Představte si svíčky, hedvábné povlečení, spoustu dotyků a sex v přírodě.

Blíženec (22. 5. - 21. 6.): Král fantazie

Největším sexuálním nadšencem z celého zvěrokruhu je Blíženec. Jeho fantazie nezná mezí a rád vás do ní vtáhne - ať už hanbatými fotkami, které vám posílá do práce nebo sprostými řečičkami šeptanými do ucha. V ložnici se už nikdy nebudete nudit!

Rak (22. 6. - 22. 7.): Totální médium

I sex na jednu noc může s Rakem působit jako intimní zážitek. Je velmi intuitivní a vám tak může připadat, jako by snad uměl číst myšlenky. A pozor – předvede vám špičkový orál.

Lev (23. 7. - 22. 8.): Sex s filmovou hvězdou

Lvům vládne Slunce a během postelových hrátek se v jeho záři budete vyhřívat i vy! Domácí video, sexy fotky, luxusní prádlo a dokonalé osvětlení nejsou vyloučeny.

Panna (23. 8. - 22. 9.): Pan Božský

Váš protějšek není žádný panic. A i kdyby byl, v posteli to nepoznáte! Pannám vládne Merkur, planeta mysli a komunikace, jsou proto předurčeny k propracovaným fantaziím a hrám podle scénáře.

Váhy (23. 9. - 23. 10.): Svůdný umělec

Pro Váhy, které se nesou na vlně Venuše, je předehra stejně kreativní a důležitá, jako samotný akt. V ložnici jsou všestranné a ochotné experimentovat. Rády vedou, libují si ale i v podřízenosti.

Štír (24. 10. - 22. 11.): Sexuální mašina

Štír je proslulý svou zdatností. Milování s ním je hlubokým, a často i nemravným, zážitkem. Sex na veřejnosti, vibrátory, pouta a nádech tajemství, přesně v tom se Štír vyžívá.

Střelec (23. 11. - 21. 12.): Žádný troškař

Sex se Střelcem je cesta, ne cíl. Pokud se po ní vydáte, čekají vás vzrušující a divoké zážitky. Střelci jsou známí svou experimentální a dobrodružnou povahou a nebojí se ničeho – rádi si střihnou i skupinový sex!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.): Velký šéf

V práci decentní profesionál, v posteli absolutní blázen! Kozoroh rád šéfuje v kanceláři i v ložnici, očekávejte proto rozkazy a dynamické hry na role.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.): Trendsetter

Vodnáři předbíhají dobu, přemýšlejí netradičně a vybírají nejmodernější sexy hračky i pomůcky. Jedině oni dokážou běžný sex proměnit ve žhavý vědecký experiment. Jen se nespálit...

Ryby (21. 2. - 20. 3.): Něžná práce

Sex s Rybami (ačkoli ty ho raději nazývají milování) může působit jako poezie… A během předehry někdy dojde i na verše! Ryby se často nechávají unášet proudem a voda je jim blízká i v nejintimnější části jejich života. Připravte se na sex ve sprše, vířivce nebo oceánu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné