Sex horoskop na tento víkend (19.5. – 21.5. 2023)

Bude váš milostný život stát tenhle víkend za to? Hvězdy už to vědí…
Text: Redakce 19. května 2023

Foto: Archiv HMI

Tak co myslíte, čeká vás tenhle víkend jiskření a žhavé chvilky, nebo se ve vaší ložnici ochladí? Vesmír už v tom má jasno. Do hry vstoupí Merkur se Saturnem, kteří do hrátek vnesou světlo a projasní i mysl. Zítra vstoupí Mars do ohnivého znamení Lva a do hry se přimotá i Pluto, planeta (no dobře, podle nových pravidel trpaslík) moci a transformace. Co to pro vás znamená? Pojďme se na to podívat hezky zblízka...

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

Váš sexuální život má tenhle víkend potenciál, milí Berani. Díky Marsu, který má vliv na libido, budete pěkně nadržení. A protože je za rohem období Blíženců, budete snadněji navazovat nové známosti. Najít někoho, kdo s vámi bude na stejné vlně, je tak hračka! Respektujte ale hranice a "ne" berte jako ne!

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Leží vám na nočním stolku knížka, ke které jste se ještě nedostali? Zdá se, že tenhle víkend na ni konečně dojde. Váš sexuální život nebude o víkendu nic moc, to ale neznamená, že nemůžete potkat někoho zajímavého. Jen si na hrátky s ním budete muset ještě nějakou dobu počkat. 

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Po dlouhém, mizerném a náročném období Býka vás za chvíli čekají narozeniny. Nadělte si předčasný dárek v podobě žhavé noci! Slunce ve vašem znamení se postará o to, že budete zářit. Mars ve Lvu vám pak dodá charisma a šarm. I když jste extrovertní, teď budete po společnosti toužit ještě víc. A ostatní se k vám rádi připojí. Tak si to užijte!

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Máte za sebou pěkně náročný týden. I když nečelíte nijak zásadním konfliktům a v lásce vám taky všechno klape, neustále narážíte na minulé vztahy. O svém ex slyšíte v poslední době nějak moc často, a bohužel se připravte i na to, že se s ním střetnete tváří v tvář. Rada přímo z vesmíru? Neberte to jako problém, ale spíš jako výzvu konečně uzavřít to, co bylo. 

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Mars, který vstupuje do vašeho znamení, zvýší váš sexuální apetit. Sebevědomí vám chybět nebude, jen hlídejte, ať nejste lvem salonu až moc. Respektujte hranice a budete se dobře bavit jak vy, tak ostatní. Nezadaným Lvům jde na ruku období Blíženců, protože díky němu budou potkávat nové přátelské tváře. 

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Váš milostný život se právě láme. Tenhle víkend pro vás znamená skvělou příležitost podívat se na svůj vztah s odstupem. Funguje? Je něco, co vám v něm vadí? Jste oba šťastní? Pokud ano, možná uzrál ten správný čas posunout vaši lásku zase o kousek dál. Pokud ne, změňte to, co vám vadí anebo si dejte pauzu. 

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Nepřijde vám, že na vás někdo tlačí a nutí vám to, o co vlastně vůbec nestojíte? Nebo se ve vaší blízkosti pořád motá osoba, ze které máte špatný pocit... Může to být někdo, kdo vás tajně miluje, ale co naplat, když nemáte zájem? Jde o problém, který je potřeba vyřešit a planety vám sesílají pevné nervy. Nenechte se ukecat a ve svých rozhodnutích buďte pevní jako skála. Samoty se bát nemusíte, vždyť za chvíli začíná společenské období Blíženců.


~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Ve vzduchu visí změna, milí Štíři. Váš vztah "kamarád taky rád" se začíná přesouvat do vážnější roviny. Pokud máte stálého partnera, může pro vás konstelace planet znamenat výrazný posun k sestěhování anebo i vážnějším variantám lásky - že by se blízko vás zablyštil diamant?

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~

Období Býka vám dalo pěkně zabrat, naštěstí si už můžete oddychnout. Teď přichází Blíženci a nesou s sebou nové vztahy, zábavu a odlehčenost. Pokud hledáte lásku, bude vaším šťastným dnem tahle neděle, potažmo i pondělí. Vyrazte ven, zajděte někam, kde jste ještě nebyli, dejte si něco dobrého k jídlu a pozorujte lidi kolem sebe. Není vyloučeno, že vrazíte do někoho, kdo by se pro vás mohl stát důležitým. 

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

O víkendu byste se měli hlavně bavit. Vesmír je plný jiskření a zábavy, což všichni Kozorozi na Zemi pocítí přívalem hned několika sexy krasavců. Ovšem to, že je můžete mít ještě neznamená, že musíte za každou cenu. Neberte všechno, co vám zkříží cestu. Vybírejte si! Hvězdy vám také sesílají varování: zbytečně neriskujte. 


~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

Jestli se někdo bude celý víkend vznášet jako na obláčku, pak vy, šťastlivci Vodnáři! Budete mít romantickou náladu, kterou dokážete hluboce prožít. Přáno vám bude i ve vztahové rovině a sex? Ten bude jako z jiného světa! Má to ale háček - musíte spolupracovat. Nenechávejte všechno na partnerovi, ale komunikujte a zajímejte si o jeho potřeby. 

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~

Povrchní vztahy vás přestávají bavit. Vyrazit na rande je sice fajn, ale všechny ty řeči okolo vás začínají pěkně nudit. Na druhou stranu - na závazky také nejste připraveni... Pokud jste nezadaní, můžete se cítit osaměle, ale nebojte, tahle vaše nálada nepotrvá věčně. Jen to teď všechno vnímáte až moc intenzivně. Počkejte, až to samo od sebe přejde. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné