Červencový horoskop od 2.7. do 15.7. pro všechna znamení

Hvězdy odkryly karty na příštích čtrnáct dní! Mrkněte se, co to znamená pro vaše znamení.
Text: STEPHANIE N. CAMPOS a Kristýna Schafferová 2. července 2023

Foto: Archiv HMI

Sice se zdálo, že bude začátek prázdnin lenivý, ale kdepak... Hvězdy se rozhodly vnést do našich životů trochu toho drama. Připravte se na důležité rozhovory, boj o moc, ale také vzrušující zprávy, které otřesou vaším osobním vesmírem a i nějakou tu zábavu. Co všechno potká zrovna vaše znamení, a jak se k radostem i nástrahám postavit? Čtěte dál...

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

Než 22. července skončí obodbí Raka, budete chtít nostalgicky trávit čas spíš jen sami se sebou. Jakmile ho ale vystřídá energie Lva, měli byste se zaměřit na svůj společenský život. Ještě předtím ale nastane úplněk v Kozorohu (3. července), který vaši pozornost nasměruje ke kariéře. Uvědomte si svůj talent a udělejte něco pro to, abyste mohli dál růst!  

10. července vstoupí Mars, planeta akce, motivace, ale také frustrace, do znamení Panny a vyzve vás, abyste zefektivnili svůj denní režim. Ideální příležitost zbavit se starých návyků, přesvědčení a vzorců chování, jež vás nějakým způsobem brzdí. Mohou se objevit menší konflikty v práci či s kolegy, což budete vnímat více emotivně hlavně proto, že jste zahlcení. Nastavte si nové hranice a donuťte nejen ostatní, ale hlavně sami sebe je ctít.

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Zkraje měsíce se připravte na něco velkého – mohou se objevit osoby z minulosti, na které jste už dávno zapomněli, anebo vás překvapí informace týkající se některého z členů domácnosti. Budete mít také chuť reorganizovat svůj domov nebo se rovnou přestěhovat. Tohle je průlomová energie!  

Úplněk v Kozorohu, který nastane 3. července s sebou přinese důležitý rozhovor. Možná se dozvíte něco nového, co změní váš pohled na určitou situaci nebo osobu, možná naplánujete důležitou cestu nebo se pustíte do nového studijního kurzu… Ať tak či tak, jste otevřeni pustit do svého života nové věci či úhly pohledu, a to vás obohatí. Když Mars vstoupí do znamení Panny, převezmou nad vámi vládu romantické vztahy. Prozkoumejte své touhy, ale také si v osobním životě nastavte mantinely.

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Než období Raka dojde ke svému konci (22. července), snažte se nashromáždit co nejvíc peněz. Vaše pohodlí má teď tu nejvyšší prioritu! S obdobím Lva přijde bezstarostnost, což se může projevit také ve vaší peněžence.  

Ještě předtím ale 3. července rozzáří noční oblohu úplněk v Kozorohu, který osvítí vaše finance a přinese dobré zprávy – že by nová práce, povýšení, zvýšení platu nebo dokonce dobrá investice? A pokud jste se svým partnerem, rodiči nebo přáteli chtěli vyřešit něco podstatného ohledně financí, teď pro tento typ rozhovorů nastává ideální čas. Po 10. červenci vystřídá peníze váš soukromý život. Zaměřte se na lidi, kteří jsou vám nejblíž a pokuste se vyřešit zášť, která je mezi nimi někde schovaná.

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Všechno nejlepší, Raci! Než skončí vaše období, soustřeďte se na sebe. Období Lva, jež nastane 23.července,  s sebou přinese praktičtější náladu, a donutí vás zaměřit se na finance, což je prima - budete se cítit víc nezávisle a v pohodě. 

Úplněk v Kozorohu, který nastane 3. července, vnese světlo do vztahů – může dojít ke zlomovému okamžiku v milostných, ale i pracovních partnerstvích. Možná ukončíte velký projekt, na kterém už dlouho pracujete, nebo se rozhodnete udělat další krok s vaší láskou, či se snad vaše cesty nadobro rozejdou… Uvědomte si, co vám vztahy berou a dávají. Kolem 10. července budete kvůli Marsu, který vstoupí do znamení Panny, netrpěliví a plní výbušné energie. Využijte ji ve svůj prospěch a naučte se něco nového, co se vám bude později hodit. V následujících týdnech se snažte nikoho nepomlouvat, nedělejte unáhlené závěry a neříkejte to první, co vás napadne – už to nebudete moci vzít zpět.

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Krásné narozeniny, milí Lvi! Než přijde váš čas, využijte ještě období Raka a načerpejte trochu energie, abyste to pak mohli pořádně rozjet a oslavit!  

3. července se můžete těšit na úplněk v Kozorohu, který vás donutí zamyslet se nad každodenním životem a rutinou. Cítíte se přepracovaní? Pak se snažte najít něco, co vás vrátí do rovnováhy. Myslete na sebe! Když Mars, planeta akce a energie, vstoupí 10. července do znamení Panny, pocítíte náhlou touhu rozfofrovat nějaké peníze. Nenechte se strhnout a snažte se naopak šetřit, protože se zničehonic mohou objevit nečekané výdaje.

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Období Raka je pro vás velmi společenské! Dejte se dohromady s lidmi, kteří to cítí stejně a jděte si za svými sny! Jakmile nastane období Lva, budete připraveni zpomalit a obrátit se do sebe.  

Úplněk v Kozorohu (3. července) vám připomene, že si zasloužíte trochu srandy! Důvod k oslavě se vždycky najde, i kdyby to měla být úspěšně složená zkouška, první krůčky synovce nebo nový vztah. Když se 10. července přesune Mars do vašeho znamení, mohou se kolem vás objevit negativní emoce. Pamatujte, že pokud někomu ležíte v žaludku, může to být tím, že vám něco závidí!

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Období Raka vás staví do centra pozornosti. Chválíme, že si jdete za svými sny, i když to nemusí být vždycky jednoduché – hvězdy vám proto sešlou pomoc od někoho, od koho byste ji nečekali.  

Úplněk v Kozorohu, který nastane 3.července, vrhne světlo na váš osobní i profesní život. Možná ze sebe konečně setřesete minulost, nebo zažijete novou rovinu vztahu, na kterém vám záleží. Je také velká pravděpodobnost, že se v práci posunete zase o kousek dál. Když 10. července vstoupí Mars, planeta akce, do znamení Panny, váš život začne být rušnější. Nezapomeňte odpočívat.

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Jste zvídaví a otevření dobrodružství, což se na začátku prázdnin hodí! Vystupte ze zajetých kolejí a překvapte ostatní tím, že vyzkoušíte něco nového!  

3. července rozzáří oblohu úplněk v Kozorohu, což pro vás bude znamenat vyvrcholení důležitých rozhovorů. Novinky nebo informace, které se tento den dozvíte, mohou změnit váš pohled na věc nebo plány do budoucna. Je to také super příležitost být vidět a hlavně slyšet! Jakmile Mars, planeta činu a motivace, vstoupí 10. července do znamení Panny, začnete být akčnější. To na jedné straně povede k dosažení nějakého osobního cíle, na straně druhé se ale mohou vynořit neshody a konflikty s kolegy či přáteli.

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~

Začátek července se u vás ponese na hloubavé vlně, využijte tento potenciál a popřemýšlejte nad vašimi očekáváními, která máte od některých svých nejbližších. Přehodnoťte také svůj vztah k minulosti. Nepřehlédněte ale zajímavou příležitost, která se může objevit!  

Když 10. července vstoupí Mars, planeta motivace a činu, do znamení Panny, změní se vaše ambice. Ještě víc se zakousnete do dosažení nějakého cíle, ať už z prostého důvodu, že vás to baví a naplňuje, nebo kvůli konkurenci, která začíná vystrkovat drápky. Nepolevujte a jděte kupředu!

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

Vztahy jsou pro vás teď na prvním místě, začátkem měsíce se ale můžete ocitnout uprostřed emocionálních rozhovorů s těmi nejdůležitějšími lidmi ve vašem životě. Může jít o diskuze týkající se budoucnosti nebo skrytých přání.  

3. července nastane úplněk ve vašem znamení a připomene vám, že byste měli myslet na sebe. Popřemýšlejte, kdo jste a kým se chcete stát. Tenhle den nic nehroťte a věnujte se sami sobě, třeba si čtěte nebo si pusťte seriál, na který jste doteď neměli čas. V následujících dnech nejsou vyloučeny důležité rozhovory s partnerem týkající se financí a společných povinností.

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

Právě jsme uprostřed období Raka, které vás vede k uspořádání života. Možná jste připraveni opustit zažité vztahové vzorce, které vás nenaplňují, zadaní Vodnáři pak mohou cítit potřebu vyzkoušet s partnerem něco nového…  

3. července vás úplněk v Kozorohu vyzve, abyste víc odpočívali. Nastává správný čas ke změně návyků a přesvědčení. 10. července vstoupí Mars, planeta činu a motivace, do znamení Panny, což může vyvolat nepříjemný tlak jak na vaše finance, tak na psychiku. Na druhou stranu ale půjde o skvělou příležitost zbavit se úzkostí, nehezkých vzpomínek a obav, nebojte se proto přijmout pomoc přítele nebo terapeuta a konečně se tomu všemu postavit čelem.

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~

V příštích týdnech se pokuste do svého života vnést víc tvořivosti, romantiky a radosti. I kdyby to mělo znamenat, že dáte před prací přednost potěšení – je léto, kdy jindy než teď?  

Úplněk v Kozorohu 3. července zaměří vaši pozornost na přátelství, navíc není vyloučeno, že váš dlouhodobý sen nebo přání dosáhne zlomového bodu. Mějte proto v ledničce připraveno šampaňské, nejspíš bude důvod k oslavě! Mars vstupující 10. července do znamení Panny může do vaše klidného života vnést hádky s partnerem nebo jinými blízkými osobami. Nastavte si hranice a držte se jich.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné