Teď vážně, jaké znamení je teda nejlepší v posteli?

Samozřejmě to, ve kterém jste se narodili, že...
Text: Jan Houška 12. dubna 2023

Foto: Getty Images

Otázka, na kterou chce každý znát odpověď už po staletí. Jsem já tím člověkem, na jehož brilantní schopnosti v oblasti sexuálního potěšení každý z bývalých partnerů vzpomíná? Zasloužil bych si být na polepech autobusů stejně tak jako Carrie Bradshaw?

Je to tak, každé znamení zvěrokruhu má určitý soubor vlastností a charakteristik, které podle astrologie určují, jakým způsobem prochází životem, včetně vztahů a intimity. Některá znamení jsou často považována za talentovanější a vášnivější partnery. Řečeno jednodušeji, v posteli se s nimi zkrátka nenudíte. Jaká to teda jsou?

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Štír je proslulý svou ohnivou, vášnivou a záhadnou osobností, která se často promítá do podmanivé a silné přítomnosti v posteli. Pokud to tedy máte rádi tvrději, najděte si Štíra. Znamení Štíra totiž vládne Pluto, planeta transformace a sexuality. Díky silným vazbám na intimitu jsou Štíři smyslní milenci a každá interakce s nimi nezapomenutelná a vášnivá.

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Se znamením Býka, kterému vládne Venuše, planeta lásky a potěšení, si můžete dopřávat jen to nejlepší. Toto zemské znamení je v ložnici mimořádně pozorné a smyslné. Býci si rádi připraví scénu s uklidňujícím osvětlením, relaxační hudbou a voňavými svíčkami, aby vytvořili útulnou a opulentní atmosféru. Nespěchají, aby si vychutnali každý příjemný okamžik s partnerem, jsou trpěliví a pozorní a myslí především na uspokojení toho druhého.

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Ohnivé znamení Lva, kterému vládne Slunce, přináší do intimních setkání hřejivou, hravou a vášnivou energii. Jako rození umělci se Lvi rádi předvádějí v posteli a touží po obdivu a chvále ze strany svých partnerů. Jejich velkorysá povaha a touha potěšit se často promítají do zábavného a nadšeného milence, který je pozorný k potřebám svého partnera.

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Měsíc vládne vodnímu znamení Raka, které je známé svými pečujícími a vnímavými vlastnostmi. Tito citliví a empatičtí partneři dávají v ložnici přednost navázání silného citového spojení se svým partnerem. Jsou to velmi citliví a pozorní milenci, protože si všímají detailů a intuitivně znají přání svého partnera. Rak dokáže svým něžným dotykem a upřímnou péčí dát svému milenci pocit, že je skutečně milován a opečováván.

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Dalším znamením, kterému vládne Venuše, jsou Váhy, které jsou proslulé svým půvabem, šarmem a oddaností harmonii a rovnováze. Tato vzdušná znamení jsou mistry v rozvíjení romantiky a s velkým potěšením si získávají své partnery. Jelikož jsou Váhy často považovány za skvělé komunikátory, může dojít k upřímným rozhovorům o přáních a snech, což v konečném důsledku zlepší zážitky v posteli.

Pravdou je, že ačkoli nám astrologie může poskytnout určitý náhled na potenciální silné stránky a preference jednotlivých znamení zvěrokruhu v ložnici, je třeba mít na paměti, že každý člověk je jedinečný a jeho individuální zkušenosti se mohou lišit. Klíčem ke skvělé intimitě je komunikace, důvěra a ochota společně objevovat a rozvíjet se.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné