Vynesla EmRata nové "It" tenisky? Víme, co jsou zač

Jestli existuje někdo, kdo se umí oblékat do horka ve velkoměstě, tak je to bezesporu Emily Ratajkowski. Nás na jejím outfitu, ale více zaujaly tenisky...
Text: Jan Houška 16. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Asi nikdo nemá na světě tolik fotek, jak se prochází ulicemi New Yorku (obvykle s psem na vodítku) a vypadá u toho zároveň tak trendy, jako právě Emily Ratajwkoski. (Ten člověk je zkrátka synonymem stylu ve městě). A kromě toho, že umí Emily vyladit parádní outfit, umí taky vynést parádní tenisky. Modelka si minulý měsíc vyrazila do města v zeleno-růžových PUMA Palermos a já na ně od té doby musím pořád myslet. 

Emily navíc tenisky na procházce doplnila o růžové minišaty Danielle Guizio. Já vím, že se toho o kombinaci minišatů a tenisek říká hodně, ale EmRata je důkazem, že když se chce, tak to jde. Zpátky ale k PUMA Palermos, které jsou podle mě geniální odpovědí na Adidas Gazelle, které teď můžete vidět snad úplně všude. 

PUMA tenisky Palermo OG oživila teprve nedávno, a to poté, co silueta debutovala v 80. letech, kdy si získala fanouškovskou základnu ve fotbalovém světě. (Nepřipomíná vám to něco?)

Kromě zeleno-růžové existuje ještě dvě barevné varianty, a to námořnická s bílou a světlě modrá s oranžovou. Všechny jsou naprosto super. Nejenže spolu barvy skvěle ladí, ale nízká špička a semišový styl Palermos se opírají o vintage estetiku způsobem, který křičí "kup si mě!"

V poslední době frčí hodně strawberry make-up, tak proč ho nedoplnit o melounové tenisky. Vždyť už o nich zpíval i Harry Style, a my víme, co to znamená... Viď, Emily?

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné