Emily Ratajkowski se rozpovídala o líbání s Harry Stylesem

Nikdo si neužívá single život tak jako EmRata...
Text: Jan Houška 24. dubna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Emily Ratajkowski je supermodelka, máma malého syna, spisovatelka a k tomu všemu ještě autorka podcastu High Low. Vedle toho všeho si navíc v posledních měsících velmi užívá single života poté, co v září 2022 ukončila tříletý vztah s producentem Sebastianem Bear-McClardem.

Kolem Emily se tak v poslední době točilo několik mužů, a to včetně komika Erica Andrého nebo třeba Peta Davidsona. Veřejnost se však mohla zbláznit kvůli nápadníkovi, se kterým byla Em viděna minulý měsíc v Tokiu. Supermodelku totiž někdo natočil, jak se na ulici líbá s Harry Stylesem.

Emily o celé aférce nějakou dobu mlčela, a to až do teď. "Je velmi bizarní prožívat určité zážitky a pak se o nich najednou dozvídá celý svět a komentuje je. Jsem prostě člověk, který přešel z tříletého vztahu do čtyřletého," řekla ke spekulacím veřejnosti o svém milostném životě s tím, že se stále především soustředí na svou práci a syna.

"Nečekala jsem, že se to stane. Myslím, že obecně existuje důvod, proč si některé celebrity najímají ochranku, nechodí do veřejných restaurací...Myšlenka vzdát se své svobody kvůli soukromí je něco, o čem jsem zatím neuvažovala" řekla Emily pro Vogue Spain.

Em také vyjádřila sympatie k Olivii Wilde, bývalé partnerce Harryho Stylese, jelikož se tvrdilo, že se nemají rády kvůli právě zmíněnému líbání s Harrym. Zároveň také poukázala na způsoby, jakými jsou ženy ve veřejné sféře odsuzovány, když mluví o randění. A má pravdu, nechme ženy svobodně randit kdy, kde, jak a s kým chtějí!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné