Tinder známe, ale co tu máme dál?

Víte o tom, že swajpovat můžete i jinde?
Text: Jan Houška 30. srpna 2023

Pojďme se ponořit do digitálního světa seznamování, kde se swipování stalo novým prvním dojmem a kde Amor vyměnil luk a šíp za Wi-Fi připojení. Tinder známe všichni, je čas si představit další jména na poli virtuální lásky. Tohle jsou aplikace, které rozbuší nejen vaše srdce, ale i vaše palce!

Tinder

Dobře, pokud je tu někdo (řekl bych že nikdo), kdo ještě neslyšel o Tinderu, tak tenhle odstavec je teda pro něj. Tinder je průkopník online seznamování. Aplikace, kde polovina lidí potká toho Pravého, zatímco druhá polovina skončí s šílenými historkami. Swipe, swipe, swipe! Pamatujte, že  pokud má v biu napsáno že "plynně hovoří sarkazmem", tak pravděpodobně nosí neironicky třičtvrťáky. V aplikaci Tinder si uživatel může vybrat, zdali se mu ten na druhé straně líbí. Jednotlivé profili obsahují fotografie, krátký životopis a seznam zájmů. Jakmile se vzájemně zalíbíte, dojde k propojení. 

Bumble

Bumble je seznamovací aplikace, která má hlavní slovo žena a muži... no, muži musejí čekat. Aplikace funguje na podobném principu jako Tinder, akorát s rozdílem, že lajk musí dát žena, v případě, že se tak nestane, nedojde k propojení. S 50 miliony uživatelů po celém světě je Bumble jednou z nejoblíbenějších seznamovacích aplikací. Pokud hledáte vážný vztah a ne pouze hookup, tak je Bumble přímo pro vás. 

Feeld

Nechcete se vázat a jen prozkoumávat zákoutí vaší sexuality? Seznamte se, tohle je Feeld. Vydejte se za hranice běžného seznamování a prouzkoumejte svět tužeb, fantazií a spojení, která se boří hranice. Feeld je aplikace, která je určená pro lidi, jejichž sexualita se vymyká konvecím. (A taky není příliš pro striktně monogamní.) Ať už hledáte někoho, kdo splní vaše sexuální touhy nebo jen třetího člověka na radovánk, Feeld je tu pro vás.

OkCupid

Máte rádi vyplňování dotazníku? OkCupid je v podstatě totéž, ale pro váš milostný život. Vyplňte otázky a algoritmus vám představí vašeho ideálního partnera. Vaše procento kompatibility není jen číslo, ale začátek konverzace. Takže přejeďte prstem, porovnejte se a diskutujte o tom, jestli byl se krupičková kaše míchá nebo ne. Protože láska je v detailech!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné