Sex horoskop na tento víkend (9.6. – 11.6. 2023)

Tak u koho to tento víkend zajiskří, a kdo bude mít největší radost z filmu nebo knížky? Hvězdy mají jasno!
Text: Erica W. Smith a Kristýna Schafferová 10. června 2023

Foto: Archiv HMI

O víkendu do našich milostných vztahů zasáhne hned několik vesmírných těles, v čele s Venuší, planetou lásky, Merkurem, planetou komunikace, Neptunem, planetou iluzí a Jupiterem, planetou štěstí. Jak zamíchají kartami ve vašem milostném životě? Pojďme se na to podívat hezky zblízka.

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

Těšte se na neděli, milí Berani, čeká vás trocha dovádění! Díky Merkuru, který vstoupí do znamení Blíženců, bude pro vás navazování vztahů jednodušší. Venuše s Jupiterem vám dodají sebevědomí a budete se s jejich přispěním cítit trochu, ehm, nadrženě. Hvězdy pro vás mají ale také jednu špatnou zprávu – v týdnu by se mohl zničehonic zjevit váš bývalý. Mějte oči na stopkách.

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Tento víkend bude pomalý a plný romantiky. Pokud se vám někdo líbí, nastal ideální čas pozvat ho na rande. Nechte věci přirozeně plout a nebojte se nechat partnera převzít iniciativu. Když budete chtít vztah uspěchat, nebo na svou polovičku vyvinete zbytečný tlak, mohli byste narazit na odmítnutí.

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Vaše vládnoucí planeta Merkur vstoupí o víkendu do vašeho znamení! Pročistí se vzduch, popostrčí vás to vpřed a pocítíte nenadálý elán. Nějakou dobu teď u vás vládla chladná nálada, hvězdy ale značí obrat k lepšímu. Jeden háček tady ale je: nepotkáte teď zrovna moc nových lidí.

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

V milostném životě vás teď čeká dobrodružství. Vyzkoušejte něco (nebo někoho) nového, pořiďte si nějaké hračky a luxusní spodní prádlo! Až se v posteli vyřádíte, vezměte svou drahou polovičku na rande do hezké restaurace, nebo pokud to byla známost jen na jednu noc, zapněte si zase seznamovací aplikaci a najděte nové „kamarády“.

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Merkur vám tento týden přihraje nové známosti a různé typy lidí. To spolu s Venuší, která vstoupí do vašeho znamení, znamená, že nastává ideální konstelace pro hledání lásky. Nové známosti však nebudou zrovna intenzivní, zatím se držte povrchových vztahů.

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Přestaňte přemýšlet nad minulostí. Tento víkend vás čeká spousta vzrušujících astrologických událostí, ze kterých přímo kouká romantika. Nenechte si vyklouznout příležitost trochu se pobavit jen kvůli tomu, že nemůžete přestat rozpitvávat své minulé vztahy. Místo toho, abyste se strachovali s tím, jestli vaše nová známost neudělá chyby jako váš bývalý, žijte přítomností. Nechte se unášet žhavými proudy. Přestaňte se bát!

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Váš víkend bude jízda. Čeká vás spousta skvělého sexu, romantiky a hluboký pocit intimity. Pokud jste nezadaní, můžete si užít super sex i intenzivní štěstí, jen není jisté, že to bude ten druhý cítit stejně. Pokud se dokážete bavit, aniž byste se bezhlavě zamilovali, nebudete ničeho, co se o víkendu stane, litovat. Nejste zrovna nezávazný typ? Pak si to možná nechte ujít a užijte si klidné večery u filmu.

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Jste připraveni na vztah? O víkendu se ve vašem horoskopu astrálně vyčasí! Pokud jste zadaní, možná je ten správný okamžik posunout váš vztah zase o kus dál – možná si předat klíče od bytu, nebo si popovídat o hlubším, oficiálnějším svazku. Nezadaní, pro vás mají hvězdy trošku jinou zprávu: o víkendu se u vás nic moc nestane. V hledání lásky ale nepolevujte.

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~ 

O víkendu ve vašem horoskopu zaúřaduje Merkur, který s sebou přinese nového milence. Pokud jste zadaní, vypadá to, že je váš partner připraven pokročit dál, ale… Jste připraveni i vy? Pamatujte, že není nic mezi – buď ano, nebo ne. Do ničeho se nenuťte a držte se svého tempa. Se svou polovičkou ale mluvte na rovinu. Však ona to pochopí.

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

Tenhle víkend bude super romantický! Zasněný Neptun vám pomůže proměnit pocity ve slova, což přímo nahrává důležitým rozhovorům. Máte co říct a je důležité, abyste to řekli právě teď! Příliš nad tím nepřemýšlejte, jinak tohle astro příznivé okno propásnete a bude pro vás pak mnohem náročnější otevřít důležitá milostná témata.

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~ 

Merkur vstupující do znamení Blíženců aktivuje ve vašem horoskopu zónu romantiky, sexu a zábavy. Připravte se, že si se svým partnerem užijete! Pokud jste nezadaní, a rádi byste to změnili, spolehněte se na Venuši, která vám sešle nové známosti. Vše by mohlo jít hladce, až na to, že jste až příliš vybíraví. Kolem vás se pohybují lidé, které byste neměli nechat jít, ale uniknou vám. Nedělejte si s tím ale moc těžkou hlavu. Bavte se!

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~ 

Řekněte své lásce, co cítíte. Můžete být zamilovaní jako nikdy, ale pokud nepřistoupíte k činům, zůstanete trčet v říši snů úplně sami. Zvolte raději praktický přístup a s tím druhým si promluvte o svých citech. Naslouchejte svému srdci. Tento víkend se může nést na romantické vlně, jen proto musíte něco málo udělat.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné